Hatice'ye şok! Dava açıyorlar...

15 Mart 2019 Cuma - 11:27 | Son Güncelleme : 15 03 2019 - 11:27

Defileyi düzenleyen organizasyon şirketi, diğer modacıların hakkını korumak için podyumda kalçasını gösteren Hatice'ye dava açacak.


Şarkıcı Hatice'nin defile sırasında transparan kıyafeti üzerinden kalçasını gösterdiği defilenin yankıları sürüyor. Eleştirilerin odağı olan Hatice hakkında yeni bir karar alındı.
 
Defileyi düzenleyen organizasyon şirketi yaptığı açıklamada podyumda kalçasını açan Hatice'ye dava açacaklarını söyledi.
 
DEFİLEDE KALÇASINI GÖSTERDİ
 
Bir derginin moda defilesi için ünlü isimlerle birlikte podyuma çıkan şarkıcı Hatice taşıdığı transparan kıyafetle yaptığı şovla bir anda magazin gündemine oturdu. Podyumda yürüyüşünü sergiledikten sonra transparan kıyafetinin etek kısmını kaldıran ve konuklara kalçasını gösteren Hatice o zamandan bu yana pek çok kesim tarafından yoğun bir şekilde eleştiriliyor.
 
Yaşanan bu karşılıklı açıklamaların ardından defileyi düzenleyen organizasyonun yetkilileri geride bıraktığımız akşam bir paylaşımda bulundu ve defileye katılan 42 modacının hakkını korumak adına Hatice hakkında hukuki sürecin başlatılacağını açıkladılar.
 

ETİKETLER

magazin haber hatice