Günlük burç yorumları nasıl yapılmaktadır?

24 Mayıs 2016 Salı - 9:45 | Son Güncelleme : 24 05 2016 - 9:45

Burç yorumları günlük olarak yapıldığı gibi haftalık olarak da yapılmaktadır. Burç yorumları gök cisimlerinin hareketlerinden yardım alarak yapılmaktadır. Burç yorumlarına ilişkin daha fazla detayı haberimizde bulabilirsiniz.


İnsanların doğum günü olarak kutladığı dünyaya geldikleri günün her insan için belirli bir anlamı vardır. Burçlar olarak anlamlandırılan bu günler insanların kişisel özelliklerini bile kapsamaktadır. Gök yüzünde bulunan 12 gök cisminin 12 aya eşit bir şekilde dağılması şeklinde isimlendirilen burçlar her ayın 20, 21, 22 ve 23. Günleri arasında değişkenlik göstermektedir. Burçların taşıdıkları özellikler çoğu zaman insanların taşımış oldukları özellikler ile ortaklık göstermektedir. Bu durumda insanlar için burçlara olan inancın daha fazla artmasını sağlamaktadır. Burçlar astroloji adı verilen bilim dalı tarafından incelenmekte ve yorumlanmaktadır. Bu yorumlama  işlemi insanlar için günlük, aylık ve yıllık olarak yapılmaktadır. Aşağıda sizler için aylar ve burçların gün olarak dağılımını açıklayacağız.
 
22 Ocak -19 Şubat ayları arası = Kova Burcu
20 Şubat – 20 Mart ayları arası = Balık Burcu
21 Mart – 20 Nisan ayları arası = Koç Burcu
21 Nisan – 21 Mayıs ayları arası = Boğa Burcu
22 Mayıs – 22 Haziran ayları arası = İkizler Burcu
23 Haziran – 22 Temmuz ayları arası =Yengeç Burcu
23 Temmuz – 22 Ağustos ayları arası =Aslan Burcu
23 Ağustos – 22 Eylül ayları arası = Başak Burcu
23 Eylül – 22 Ekim ayları arası = Terazi Burcu
23 Ekim – 21 Kasım ayları arası = Akrep Burcu
22 Kasım – 21 Aralık ayları arası =Yay Burcu
22 Aralık – 21 Ocak ayları arası = Oğlak Burcu
 
Yukarıdaki yazımızda da gördüğünüz üzere aylar ve burçların günleri bu şekildedir. Hangi ayda ve ayın kaçında doğduğunuz burcunuzu belirlemek için size yardımcı olacaktır. Burç yorumunuza ulaşmak için bir çok kitap ve dergiler hazırlanmıştır. Hatta çoğu gazete günlük basım yaptığı için burçların günlük yorumu hakkında okuyucularına bilgi vermektedir. Yeni yıla girdiğimiz günlerde ise gazeteler genellikle yıllık burç yorumları hakkında okuyucularına bilgi vermektedir. Bu sistemler üzerinden burç yorumlarına ulaşmak dışında bir de internet yani sanal ortam üzerinden burç yorumlarına ulaşabiliriz. Burç yorumları için gelişen teknoloji ile birlikte bir çok internet sitesi insanların hizmetine sunulmuştur. Bu sayede daha fazla insana ulaşabilir ve insanların burç yorumları hakkında almak istedikleri bilgiyi daha kolay sunmuş olursunuz. Burç yorumları neye göre yorumlanır diye soracak olursanız, gök taşları aynı zamanda güneşin etrafından dizilidir. Bu gök taşlarının günlük aylık ve yıllık hareketleri dikkate alınarak belirli yorumlamalar şeklinde burçlar yorumlanır ve çoğu zaman yapılan bu burç yorumları insanlar tarafından haklı bir bulgu olduğu fark edilir. Sizde burç yorumunuzu evden, iş yerinden yada olmanız gerek yerden internet bağlantısı kurmanız halinde basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta yeni tanışan insalar birbirlerine hangi burçta olduklarını sorarlar bunun sebebi burçların birbirleri ile olan uyumlarından kaynaklanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için herhangi bir burç yorumları sitesini ziyaret ediniz.
 
 

ETİKETLER

burç yorum