Gülperi 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizi konusu ve oyuncuları...

14 Eylül 2018 Cuma - 15:51 | Son Güncelleme : 14 09 2018 - 15:51

Gülperi dizisi ilk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizi konusu ve oyuncularıyla daha şimdiden dikkatleri üzerine toplayan Gülperi dizisinin fragmanı da heyecanlandırdı.


Gülperi dizisi ilk bölümüyle görücüye çıkacak. Bu akşam Show TV'de yayınlanacak olan Gülperi dizisi hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

GÜLPERİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

GÜLPERİ DİZİ KONUSU
 
Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 
 
GÜLPERİ OYUNCULARI
 
Nurgül Yeşilçay 
 
Timuçin Esen 
 
Tarık Pabuççuoğlu 
 
Ece Sükan 
 
Burak Dakak 
 
Aleyna Özgeçen 
 
Emir Özyakışır 
 
Onur Bilge 
 
Gülçin Kültür Şahin 
 
Şefika Ümit Tolun