Güldür Güldür Show 153. bölümü ile yeni sezona başlıyor!

11 Ekim 2017 Çarşamba - 9:51 | Son Güncelleme : 11 10 2017 - 9:51

Güldür Güldür Show yeni sezonuna bu akşam başlıyor. Heyecanla başlaması beklenen Show TV'nin komedi programı Güldür Güldür Show 153. bölümüyle bugün izlenebilecek. İşte Güldür Güldür Show yeni sezon ilk bölümde işlenecek konular...


Güldür Güldür Show yepyeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşacak. Büyükten küçüğe herkesin sevdiği kahkaha tufanı Güldür Güldür Show yeni sezonuna bu akşam başlıyor. Show TV'nin keyifle izlenen programı Güldür Güldür Show yine izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ SEZON 153. BÖLÜM FRAGMANI

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ SEZON 153. BÖLÜM ÖZETİ

Türkiye’nin parlayan yıldızı Sinem Vaşak yeni klibi için dansçı arıyor! Menajeri Mesut dans yarışmasındaki adayları görünce ne tepki verecek? Rakiplerinden yaşça büyük olan İsmail’in performansı Mesut’u etkileyecek mi? İşini tutkuyla yapan İsmail bakalım diğer yarışmacılar arasından kendini gösterebilecek mi?

Yeni baba olmuş Mesut, Yeter olmadan parkta çocuğuna bakabilecek mi? Bebek ağlayınca ne yapmalı? Mesut’un imdadına yetişen diğer park babaları İbrahim ve Bilal, Mesut’a nasıl baba olunacağını anlatacaklar? Peki, İbrahim ve Bilal nasıl babalar? Parktaki yeni babalar için nasıl adetler var? Kendini hiç alışkın hissetmediği yerde bulan Mesut iyi bir baba olabilecek mi?
 
Hayatlarında ilk defa kurumsal bir şirkette iş alan İsmail Usta ve yardımcısı Fikri’yi sandıkları gibi kolay bir iş mi bekliyor? İsmail Usta ofis çalışanlarıyla anlaşabilecek mi? Plaza dili ne kadar farklı olabilir? Olayları çok yanlış anlayan İsmail Usta ve Fikri plaza diline ne kadar dayanabilecek? 
 
İnternet sitesinden sevgili sipariş eden Yeter, 5 yıldan sonra bozulan sevgilisi için müşteri hizmetlerini arıyor! Müşteri hizmetleri Yeter’e yardımcı olabilecek mi? Kudret tedaviye cevap verecek mi? Teknik Servis sorunun kaynağını bulabilecek mi? Yeter internetten sipariş ettiği sevgilisiyle arası düzelecek mi?