Gençlik bu karnavalda buluşacak

22 Haziran 2019 Cumartesi - 15:56 | Son Güncelleme : 22 06 2019 - 15:56

Türkiye’nin ilk “Gençlik Karnavalı”, 27 Haziran’da İzmir'de başlıyor. 4 gün sürecek karnavalda, yerli ve yabancı sanatçılar sahneye çıkacak.


Gençlik bu karnavalda buluşacak.İzmir’in Urla ilçesi, yerli-yabancı birbirinden ünlü sanatçı ve rock müzik grubunun katılacağı “Gençlik Karnavalı”na ev sahipliği yapacak. 4 gün sürecek karnavalda aralarında, Teoman, Can Bonomo, Hayko Cepkin, Edis, Redd, Güliz Ayla ve Duman’ın da bulunduğu birçok isim sahne alacak.   
Türkiye’nin ilk karnavalında senin de “Bir Hikayen Olsun” sloganıyla çağrı yapılırken, “Ülkemizde tek düzeleşmiş eğlence endüstrisine yeni seçenekler sunmaya ve kültür-sanat hayatına yeni bir soluk aldırmaya geliyoruz. Çünkü ilkler unutulmaz, ilkler güzeldir, ilkler her zaman eşsiz hikayelere kapı açmıştır” denildi. Türkiye’nin değişik illerinden binlerce gencin katılması beklenen karnavalda yer alacak sanatçılar, aktif olarak kullanılan tüm dijital müzik platformlarının verileri analiz edildi ve sosyal medya dinamikleri göz önünde bulundurularak, “zamanın ruhu” ile belirlendi.
 
ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALACAK
 
Urla’da  27 Haziran’da başlayacak ve 30 Haziran’da sona erecek karnavala katılan sanatçılar ve program şu şekilde:
 
27 Haziran 2019
 
Fedde le Grand 
 
Teoman
 
Can Bonomo
 
Pera
 
Şanışer
 
Hedonutopıa
 
28 Haziran 2019
 
Abdullah İnal
 
Edis
 
Redd
 
Şehinşah
 
Eda Baba
 
Gökcan Sanlıman
 
29 Haziran 2019
 
Hey Douglas
 
Duman
 
Hayko Cepkin
 
Ben Fero
 
Güliz Ayla
 
Lımbotheque
 
30 Haziran 2019
 
Feder
 
Ezhel
 
Eva Simons
 

ETİKETLER