Genç Parti'nin TAM ADAY LİSTESİ

05 Haziran 2007 Salı - 18:02 | Son Güncelleme : 21 02 2018 - 23:17


Genç Parti'nin, 22 Temmuzda yapılacakmilletvekili seçimine ilişkin Yüksek Seçim Kuruluna verdiği aday listesi belli
oldu.
İllere göre adaylar şöyle:

Adana:

1-REHA FERHUN GÜLÜ
2-MAHMUT GÜLLÜLER
3-MEHMET ADIYAMAN
4-BEKİR ÇOLAK
5-METİN YILDIRIM
6-BEKİR MANTAŞOĞLU
7-TÜLİN ÖZKAN
8-İKRİME KARA
9-MELTEM AYTEN KARATAŞ
10-YUSUF ARSLAN
11-İSMAİL VURAL
12-HASAN KART
13-SERPİL ŞEBNEM YALÇINTÜRK
14-ZEKERİYE BİLDİK

Adıyaman:

1-MAHMUT ORHAN YAŞAR
2-HÜSEYİN KORKMAZ
3-AHMET GÜNDÜZ
4-GÜLSEREN CANPOLAT
5-GÜLNAZ ÜNAL

Afyonkarahisar:

1-MUSTAFA ASIM BOZCA
2-MUSTAFA KARANFİL
3-YILMAZ ÇETİNEL
4-AYSEL YALÇINKAYA
5-HÜSEYİN HAKAN AKMAN
6-NAZİRE KESER
7-İRFAN DOĞAN

Ağrı:

1-YUSUF TİMUÇİN
2-KENAN GÜRBÜZ
3-METİN GÜLCAN
4-ÖMER TAŞKEMER
5-MUSTAFA GİDEN

Amasya:

1-MUSA SERDAR ÇAKMAN
2-ÜMİT ÖZASLAN
3-MEHMET MURAT ŞARİÇ

Ankara 1. Bölge:

1-İSMET KALAFATOĞLU
2-ORHAN TOKSOY
3-GÜL DEMİRBAŞ ELÇİ
4-HASAN KOÇOĞLU
5-SELİM ÖCAL
6-TÜMER TOPAL
7-ŞEMSETTİN CENK AKTAN
8-ALİ ASKER ÖZTÜRK
9-ŞEFİKA MÜGE KILINÇKALE
10-CELİLE ERTUNÇ
11-ERDAL ÖZER
12-CENGİZ ESEN
13-SERPİL ŞAHİNER
14-ÖZTUNA NORMAN
15-TAHİR ARGÜN

Ankara 2. Bölge:

1-MEHMET ALİ AKGÜL
2-MEHMET EMİN AYANOĞLU
3-ŞÜKRÜ KARADAĞ
4-MUZAFFER ARIKAN
5-HASAN SIDDIK KÜLEKÇİ
6-MURAT ERBAY
7-MAHMUT ŞAHİN
8-ŞULE ÜNAL
9-NAZİFE AKIN
10-AHMET POLAT
11-MEMDUH GÜLDOĞAN
12-AYŞEGÜL AVANOS
13-ADNAN YEĞİT
14-ALİ KILIÇ

Antalya:

1-AYLA ÇEKİÇ
2-NURETTİN SİVLİM
3-ADİL AŞIRIM
4-AYHAN ÇEVİK
5-ADNAN MELİH YALÇIN
6-MUAMMER YÜKSEL
7-HÜSEYİN DUYGULU
8-MEHMET ERSU YAPICI
9-İSMAİL DEMİRCİ
10-MESUT OKTAY
11-AHMET KUMARI
12-PEMBEGÜL KOCABAŞ
13-YAVUZ ESEL

Artvin:

1-MUSTAFA POLAT
2-NAZIM ORHAN

Aydın:

1-MEHMET YILMAZ ŞAHİN
2-SEYFİ ÇALIŞKAN
3-TURGAY AVCI
4-HALDUN IŞIKLI
5-MEHMET SALCI
6-ERKAN BİDAN
7-SARİYE YÜCEL
8-AHMET SAVRAN

Balıkesir:

1-MELEK DINGAZ
2-FARUK ULUSOY
3-ALAETTİN KARADUMAN
4-YEKTA YÜCEL
5-SİBEL AYAN
6-BÜLENT ÇELİK
7-SELAETTİN DÖNMEZ
8-AJDA NAYMAN

Bilecik:

1-HALİL CEYLAN
2-SERKAN SARI

Bingöl:

1-MEHMET BAKİ
2-MUŞTAK EROĞLU
3-MEHMET SIDDIK AKSOY

Bitlis:

1-SERVET GEBOLOĞLU
2-ZÜBEYİR YAŞAR
3-İSMET ÖZÇALIMLI
4-GÜLAY MARAŞ

Bolu:

1-NALAN SEVGİ İNCEOĞLU
2-REŞAT BULUT
3-ŞAYESTE AYDEMİR

Burdur:
1-MEHMET ARSLAN
2-SELMA UYSAL
3-ABDURRAHMAN ULADI

Bursa:

1-MİYASER NURSUM ÖZŞAHİN
2-İLYAS KAYA
3-ALİ OSMAN YAVUZ
4-BÜLENT GÖKGÖZ
5-AHMET PAMPU
6-MEHMET YILMAZ ÇAM
7-FEVZİ BORA
8-MEHMET SAFA KIRICI
9-TÜLİN DEMİR BİRER
10-ALİ GENÇ
11-MAHMUT BOZKURT
12-HARUN ÖZDEMİR
13-ALİ ÖZGÜR
14-NAİL ZEYBEK
15-NİHAT KARADENİZ
16-MÜRÜVVET ERKUL

Çanakkale:

1-HARUN ÖZCAN
2-SEBAHATTİN TAZICI
3-FERHUNDE RUHAN BAŞARIR
4-HÜSNÜ KINASAKAL

Çankırı:

1-ADEMHAN MENGEL
2-SERDAR YUMAK
3-NURTEN AŞULUK

Çorum:

1-SUNA BERCİS AÇIKALIN
2-ADİL MUMCU
3-ŞÜKRÜYE KALKAN
4-MESUT ÖZCAN
5-NERMİN HENDEK

Denizli:

1-RIZA CAN ÖZHAN
2-MEHMET CANSEVER
3-SELAHATTİN SERHAT DURUHAN
4-MEHMET ATILGAN
5-GÜLBEN ASKEROĞLU
6-METE TÜRKÖZ
7-İSMAİL HAKKI İÇYÜZ

Diyarbakır:

1-AYDIN İLDIZ
2-FARUK ZERAKİOĞLU
3-EBUBEKİR KARATAŞ
4-MEHMET HASİP BAYRAM
5-FADIL ÇELİK
6-SEZAYİ BEYAZIT
7-VEYSİ YAZGAN
8-MEHMET ULUK
9-NAFİYE ARSLAN
10-RECEP YAŞATAN

Edirne:

1-ŞAYLAN ÇIĞGIN
2-BÜLENT ADNAN KARAKAYA
3-İSMAİL GÜREL
4-SEVİM EROL

Elazığ:

1-YAŞAR AKGÜN
2-NİLGÜN İLBAY
3-FEYZİ YILMAZ
4-RECAİ KAVAK
5-ALİ ASKER SAĞCAN

Erzincan:

1-İBİŞ ÜNSAL DEMİRCİ
2-MEHMET ERASLAN
3-SERKAN KAYA

Erzurum:

1-MAKSUT ERGANİ
2-NAİM HALUK NAKİPOĞLU
3-TAHSİN CENGİZ USAKALP
4-NECATİ MIZRAK
5-NİMET GÜNEŞ
6-MUSTAFA DİKİCİ
7-KONCAGÜL ÖZDEMİR

Eskişehir:

1-İBRAHİM YAŞAR DEDELEK
2-BİRGİ ÖZDENKÇİ
3-BÜLENT TÜRE
4-ASUMAN YURDAGÜL
5-SÜLEYMAN GÜNDÜZ
6-TÜRKAN YÜCE

Gaziantep:

1-MEHMET CAFER SAYILIR
2-MUSTAFA İNCEARIK
3-İSMAİL GÜRSOY
4-ÖKKEŞ TABUR
5-ALİ ERDEM
6-MÜZEYYEN İÇDOĞAN
7-MEHMET USTABAŞ
8-METE BÜYÜKMURAT
9-MUSTAFA YILMAZ
10-OĞUZ ÖZDARAKÇI

Giresun:

1-MEHMET ALİ GÜNEY
2-BİROL OK
3-AYŞE HAKYEMEZ
4-HÜSEYİN AKTAŞ
5-MUSTAFA YILMAZ

Gümüşhane:

1-NECDET İLHAN
2-İLHAMİ KARAGÜL

Hakkari:

1-ALİ AZİZOĞLU
2-KEMAL KURT
3-ŞEHMUS MAVİGÖZ

Hatay:

1-MUAMMER BOSTAN
2-EMRULLAH CİLLİ
3-İBRAHİM DURGUN
4-AHMET KURTKULAK
5-BEREKET BASA
6-HİKMET GÜZELMANSUR
7-NEJLA HEYBELİ
8-MEHMET ŞAHİN AKBAY
9-RACİNE DİKEN
10-EŞREF ZEVZİR

Isparta:

1-GÜLTEKİN GÜVEN ERKAN
2-OSMAN ÇİÇEKDAĞI
3-HAYRİYE DOĞAN
4-MAKBULE DİLEK DEMİRKAN
5-HASAN DOĞAN

Mersin:

1-HASAN TUNÇER
2-GÖKHAN SUNGUR
3-KAMİLE GÜL GÜNEŞ
4-CAN ARSLANDAŞ
5-SEMRA YILMAZ
6-NİHAL ÇAKMAK
7-HALUK ATALAY
8-MUSTAFA GELİVA
9-AYDIN KESKİN
10-SONGÜL DÜLGER
11-ABİDİN TURAÇ
12-MEHMET KAYGISIZ

İstanbul 1. Bölge:

1-EMİN ŞİRİN
2-VASIF SONER ÇOKBİLGİN
3-OKAY ÖZTÜRK
4-İSMET MEHMET SİLİVRİ
5-BEDRİYE YUDUM ŞAŞMAZ
6-MUSTAFA YALÇINKAYA
7-İRFAN YAVUZ
8-GÜLÇİN TALAY
9-HURŞİT AYDIN
10-MURAT İDUĞ
11-KEZİBAN ÜREYİL
12-SÜHENDAN VURAL
13-ÇETİN ÇETİNKAYA
14-ALPASLAN TÜYLÜOĞLU
15-VİLDAN ŞAHİN
16-YASEMİN BAL
17-HACER NİL GÜNGÖR
18-ZERRİN AYŞE KALYONCU
19-FATİH İPEK
20-FAHRETTİN SAYAR
21-İSMAİL GÜCER
22-ERSİN ESER
23-CEMİL SÖYLEMEZ
24-CELAL BUDAKOĞLU

İstanbul 2. Bölge:

1-SAİT SELAHATTİN SAKARYA
2-ALİ CENAP ERMUTLU
3-ZAFER PERKSU
4-AYŞE ŞULE BEYZA TANER
5-AKİF ÖZTABAK
6-ERKAN SANCAKLI
7-İDİL ÖZER
8-SÜREYYA CİNİK
9-NURHAN AKTAŞ
10-GÜLŞEN GÜRER
11-JALE ÖZÜBERK
12-MİNE BORA
13-ALİ GENÇ
14-ÖZCAN ÇOBAN
15-HÜSEYİN YAMAN
16-ALİ GÜLKANAT
17-FEYZİ ÖMÜR
18-GÖKMEN KARAKAN
19-NURETTİN ERGÜN
20-ALİ ÇAMLI
21-NİLGÜN KIRAY

İstanbul 3. Bölge:

1-İBRAHİM TATLISES
2-UĞUR İBRAHİM HAKKIOĞLU
3-TUNÇ BURUŞUKOĞLU
4-DURAN DÜNDAROĞLU
5-İHSAN HASAN PİLAV
6-ŞERAFETTİN ŞOLT
7-İLKNUR SÖZBİR
8-MURAT AYDOĞAN
9-DURSUN LİMANOĞLU
10-KADİR PEKER
11-GÜLŞEN DEMİRKOL
12-SADIK POLAT
13-CEVDET ATEŞ
14-CEMAL KARATAY
15-ENGİN YEREBAKAN
16-UĞUR ALKAN
17-AYSEL YÜKSEL
18-YILMAZ KAPLAN
19-NACİYE ZEYNEP LAKERTA
20-SAHİR BAFRA
21-MÜNEVVER FİLİZ AKBULUT
22-MERYEM ESEN
23-MAHLİ SAĞYALAVAÇ
24-GÜVEN DOĞRUEL
25-ESRA GONA

İzmir 1. Bölge:

1-CEM CENGİZ UZAN
2-HÜSEYİN ONUR AKYÜZ
3-NEDİM TÜRKMEN
4-ALİ YÜKSEL ONURAL
5-METİN ALTMIŞKARA
6-MUSTAFA KARA
7-İSMAİL HAKKI BEKİROĞLU
8-SEMA NİŞLİ
9-MEHMET TÜKEL
10-ALİ SEDAT CANDAŞ
11-NECATİ ERDOĞAN
12-BÜLENT KÖROĞLU

İzmir 2. Bölge:

1-MÜŞTAK AYVAZ
2-ARZU KARAKADILAR
3-CENGİZ ÜRETMEN
4-CEM HATUNOĞLU
5-SERHAN ŞEN
6-FAİK HAKAN ARKANT
7-ABDULLAH ÖZ
8-KADRİYE GEZER
9-HAYRETTİN SUNAY
10-ENDER DADAŞ
11-HALİL TEZOL
12-ZAFER AKALIN

Kars:

1-MEHMET SABRİ GÜNER
2-SUAT KOSTAKOĞLU
3-YILMAZ ÇAKAY

Kastamonu:

1-TACETTİN TAN
2-FATMA ÇİYDEM ESEN
3-HÜLYA ERSOY
4-MUSTAFA FİDE

Kayseri:

1-MESUT UÇAN
2-BEKİR KÖK
3-ERCAN DEMİR
4-GÜLÜMSER ANGAY
5-ERGİN SAVRUM
6-ŞÜKRİYE ULUHAN
7-ERDAL YILMAZ
8-EYÜP KUTAY

Kırklareli:

1-ALİ ÇUBUK
2-KUBİLAY ÖZER
3-SERKAN TAŞ

Kırşehir:

1-MURAT ATABEY
2-AYNUR YILMAZ
3-ERDAL URCAN

Kocaeli:

1-SELAHATTİN BAL
2-AYHAN ALİŞAN
3-AYŞE YALÇINKAYA
4-AYŞE SİBEL YELMAN
5-TİMUR CAPGULAŞ
6-MUHARREM ÇAKMAK
7-MEHMET ESMER
8-TAHSİN ÖZER
9-ASİLE İREM

Konya:

1-ERDAL POYRAZ
2-MEHMET BEYDİLLİ
3-KERİM AKGÜL
4-AYSEL TUNCER
5-ŞÜKRÜ ARICAN
6-MEHMET TUGAY
7-AYŞEANA KORAÇ
8-AYLİN ÖZKAYNAK
9-NÜLÜFER ER
10-KEMAL KİRİŞ
11-ADEM AĞMIŞ
12-METİN GÜL
13-MİNE GÜLER
14-TAYYİP AFACAN
15-HATİCE YÜKSEL
16-SALİH OĞUZ

Kütahya:

1-SEYFETTİN AYÇİÇEK
2-EKREM KÖSE
3-ALİ EKREM ERDEMİR
4-HÜLYA ALBAYRAK
5-AYFER MISIRDALI
6-NAZMİ ÇORUH

Malatya:

1-HASAN HÜSEYİN DOĞANŞAHİN
2-FAZLI ÇOBAN
3-ALİ ALPASLAN
4-SAVAŞ BAĞDATLI
5-ÖMER NACAR
6-SUAT GARİPAĞAOĞLU
7-GÜNDOĞDU ATASOY

Manisa:

1-KAYHAN ANARAL
2-ADNAN TÜTÜNCÜ
3-ÖMER YAŞAR
4-İSMET ERKUL
5-MEHMET KIZILTEPE
6-EMRAH CEYRAN
7-YAŞARİYE HASACAR
8-AYŞE BAKKAL
9-ANSAR GÜNAYDIN
10-ALP CUMALİ

Kahramanmaraş:

1-MAHİR GÜRLER
2-SEVİL KAÇMAZ
3-MURAT ALGERİ
4-ÖMÜR LÜTFİ SUNGUR
5-ORHAN KURU
6-TÜRKAN ÇEKDİ
7-LEYLA AKTEMUR
8-AYŞE ESKİCİ

Mardin:

1-MEHMET ŞERİF TEMELLİ
2-FERHAN AYAZ
3-YASİN VURAL
4-HANNA YILMAZ
5-MAHMUT ORAK
6-YASEMİN KAZMACI

Muğla:

1-ÇAĞDAŞ ERGİN
2-MEHMET ALİ KARAÖZ
3-CENGİZ ÖZSOY
4-ÖMER DENİZ ÖZSOY
5-NALAN KAHRAMAN
6-AYSUN ZAMAN

Muş:

1-KIYAS GÜRESMER
2-MAHMUT TEKİN
3-HAKİM YILDIZ
4-ALİCAN AKTAŞ

Nevşehir:

1-SEDAT HAYRAN
2-NURHAN ALTUĞ
3-ALATTİN SARIDAŞ

Niğde:

1-RIFAT YÜZBAŞIOĞLU
2-NİLGÜN YILDIZ
3-AYFER SARIKAYA

Ordu:

1-GÜNER SAĞRA
2-OKAN ÖZOĞLU
3-AHMET DUMAN
4-AKİF GENÇ
5-MUSTAFA UÇAR
6-OYA ÇAKIR
7-MEHMET DEMİRER

Rize:

1-İSMET TÜYLÜ
2-HAKAN YAZICI
3-HALİM GETİR

Sakarya:

1-CEVAT PİLAV
2-CEVAT KESER
3-YUSUF ÖZ
4-HASAN MÜFTÜOĞLU
5-AYŞE KILIÇ
6-HARUN HACİM

Samsun:

1-ALİ DİNÇ
2-TAMER YOLCU
3-MUSTAFA AYDIN
4-NEJDET KARALI
5-ARZU ÖZAKAR
6-OKAY ALTIN
7-MEHMET KILINÇ
8-MERAL YILDIZ
9-NİLGÜN ÖZBAYRAK

Siirt:

1-MARUF KARATAŞ
2-HALİS GÜNGÖR
3-KEMAL YAŞAR

Sinop:

1-RECEP ÖZCAN
2-RECEP ALİ HACISÜLEYMANOĞLU
3-ERHAN IŞIKTAŞ

Sivas:

1-HAKAN ALPER GÜLEĞLEN
2-ADNAN ERCAN
3-İCLAL KEÇECİ
4-HASAN HALUK AYGEL
5-MEHMET TUFAN DELİKTAŞ
6-NADİR YILMAZ

Tekirdağ:

1-ALİ ATAY
2-GÖKHAN AKBORU
3-BÜLENT OKTAYGİL
4-GÜLHAN BULUT
5-ZAFER YÜNCÜLER

Tokat:

1-AYHAN ÜNGÖR
2-AHMET DEMİR
3-HÜSEYİN UYAR
4-ŞERAFETTİN YÜCEL
5-FEHMİ SUSAL
6-ABDULLAH GÜL
7-SEÇKİN ERVAN

Trabzon:

1-AYHAN ÇAĞILCI
2-ALİ NAİL BAHADIR
3-ZÜHTÜ BAŞAR ASMAZ
4-ALİ CELAL KAZANCIOĞLU
5-FATMA ŞOLT
6-HÜLYA AKKAYA
7-AHMET BOSTAN
8-NAZİFE ŞENTÜRK

Tunceli:

1-TÜLÜN GÜRHAN
2-RAHİME YÜCEER

Şanlıurfa:

1-İBRAHİM HALİL OKUYAN
2-ABDURRAHMAN TÜYSÜZ
3-SEVİM DEMİR
4-AHMET ŞEŞEN
5-İSMAİL TAŞ
6-MEHMET VAYSİ ÖZGÜÇ
7-SELDA KÜRKÇÜOĞLU
8-ALİ ÖZDEMİR
9-EBRU KORKMAZ
10-CELAL DOĞAN
11-ŞIH MÜSLÜM DERİCİ

Uşak:

1-MEHMET UZUN
2-AŞKIN ÇETİN
3-SEZAİ ÇETİN

Van:

1-NADİR KARTAL
2-NEZİH ERİNÇ
3-ÖZGÜR ÖZÇELİK
4-SELAHATTİN COŞKUN
5-HARUN BAYRAK
6-ERHAN AYBAR
7-ENVER SARIOĞLU

Yozgat:

1-CELAL NURİ DEMİRTÜRK
2-ERTUĞRUL COŞAR
3-MUAMMER ÇOBAN
4-REFİKA ÜNGÖR
5-HÜSAMETTİN YILDIRIM
6-ÖMER ÖZÜDURU

Zonguldak:

1-MEHMET DEMİREL
2-AYLİN İNCEKARA
3-ÇINAR YÜNTEN
4-YAŞAR AKKIŞLA
5-MUSTAFA KOŞMA

Aksaray:

1-VİLDAN KARAMAN HARAZ
2-SEMİH ERSOY
3-KALİP ALICI
4-HAZİM TURAN

Bayburt:

1-NECLA AKKUŞ
2-LALE ARAZ

Karaman:

1-RAMAZAN ÖZCAN
2-KEMALETTİN PINAR
3-ÜMMÜHAN ERTAN

Kırıkkale:

1-DURAN ŞAKOĞLU
2-OSMAN DEMİREL
3-METİN AĞCA
4-HAYATİ ŞAKALAKOĞLU

Batman:

1-CEMİL ÇİFTÇİ
2-ŞEMSETTİN BASANK
3-SERKAN TUFAN
4-HASAN DUĞU

Şırnak:

1-ORHAN UYSAL
2-NAMAN SENGON
3-HİKMET AYTU

Bartın:

1-MEHMET CELAL GÜRKAN
2-HACI GÖLBUCAKLI

Ardahan:

1-COŞKUN ARAS
2-FİKRET KÜPELİ

Iğdır:

1-ERDOĞAN KESKİN
2-MEHMET ARSLAN

Yalova:

1-AHMET FATİH ERDİLLİ
2-HASAN FARUK ERTÜRK

Karabük:

1-VURAL ÇEBİ
2-HANİFE ÇALIK
3-ZEHRA BOSTANCI

Kilis:

1-REŞİT TAYFUN ALAN
2-KADİR PEHLİVAN

Osmaniye:

1-SUAT KILIÇ
2-SÜLEYMAN MÜFTÜOĞLU
3-AYKUT YILMAZ SUĞURTİN
4-HASAN AYAS

Düzce:

1-EROL AKSU
2-DİLAVER KAMBUR
3-UFUK YILMAZ

ETİKETLER

0