FOX TV yayın akışında bugün neler var? - 22 Ekim Pazar

22 Ekim 2017 Pazar - 10:07 | Son Güncelleme : 22 10 2017 - 10:07

22 Ekim Pazar gününe ait FOX TV yayın akışı, 08:00’da “İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu” adlı haber bülteni ekranlara giriş yapıyor. Hafta sonuna ait gelişmeleri incelemek ve dünya gündemi hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için mutlaka seyredin. Akşam kuşağında saat 20:00’da başlayan “Savaşçı” adlı dizi yayın akışına geçiyor. Polisiye olayların ele alındığı dizide yeni bölüm yine oldukça keyifli ve sürükleyici geçecek. FOX TV yayın akışı hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.


Sabah erken saatlerde başlayan haber bülteni, gündem hakkındaki tüm gelişmeleri ve olayları tarafsız şekilde ekranlarınıza getiriyor. Haber bülteninin hemen ardından ise 10:45’de “Bizim Hikaye” adlı dizinin tekrar bölümü yayında olacak. Yeni bölümünü kaçırdıysanız veya seyretmeyi unuttuysanız güzel bir kahvaltı eşliğinde seyredebilirsiniz. 
 
Gün ortasına denk gelen 13:30’da “Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi” adlı eğlenceli program ekranlarınızı renklendiriyor. Samimi tavırları ve sıcakkanlı davranışları ile seyircilerini güldürmeyi başaran sunucu, programında hayatın her alanına değiniyor. Canlı canlı yayına geçen programda bu hafta yine sağlık, toplum, tarih, gezi ve alışveriş gibi hemen hemen her alanda bilgi paylaşımı yapılacak. Pazar gününüze renk katmak istiyorsanız kahvenizi alın ve FOX ekranlarınızı açın…
 
15:30’da “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2” adlı film yayına başlıyor. Çizgi film havasında olan fantastik film, güçlü kahramanlarla birlikte Berk Adası üzerinde geçiyor. Çocuklarınızın da oldukça seveceği film sayesinde Pazar gününüze daha eğlenceli bir havaya bürüyebilirsiniz.
 
17:15’de “Kayıtdışı” dizisinin tekrar bölümü ekranlarınıza gelecek. Dram ağırlıklı olan dizide yine birbirinden sürükleyici güzel olaylar yaşanıyor. Yeni bölümünü seyredemediyseniz hafta sonu başlayan bu yayını izleyerek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 19:00’da “Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber” hafta sonuna özel yayını ile ekranlarınızda yer alacak. Dünya gündemi hakkındaki gelişmeleri ve birtakım olayları ele alan haber bülteninin hemen ardından ise akşam kuşağı başlıyor. Akşam kuşağının ilk yayını olan ve saat 20:00’da başlayan “Savaşçı” isimli dizi ile Pazar akşamlarınızın klasiğini gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Gece kuşağında ise dizilerin tekrar bölümleriyle ve sinema filmleriyle TV keyfinizi devam ettirebilirsiniz. 00:15’de “Godzilla” isimli fantastik sinema filmi yayın akışına geçiyor. Hemen ardından 02:30’da da “İlk Buluşma” adlı eğlence ve komedi programı ekranlarınızda olacak. Farklı kameralarla dolu olan bir mekan düşünün… Aşçısı, komisi, garsonu ve hatta müşterileri dahi birbirinden haberdar. Sadece tek bir kişi olayların farklı gelişimine anlam veremiyor ve en sonunda tüm gerçek su yüzüne çıkıyor. Gülme garantili bu yarışma programı ile gecenizin eğlence dozunu artırabilirsiniz. 04:00’da “Bizim Hikaye” dizisinin, 06:00’da ise No:309 adlı dizinin tekrar bölümlerini izleyebilirsiniz.