Ford Focus, 2018’i Avrupa’dan aldığı 12 ödülle kapattı

28 Aralık 2018 Cuma - 17:53 | Son Güncelleme : 28 12 2018 - 17:53

Tamamıyla yenilenen ve Türkiye’de geçen ay satışa sunulan Yeni Ford Focus, Avrupa pazarlarındaki ilk 6 ayında aralarında “Yılın Otomobili” ödülleri de bulunan 12 ödüle layık görüldü.


Yeni Ford Focus, Avrupa pazarlarındaki ilk 6 ayında  aralarında “Yılın Otomobili” de bulunan 12 ödülün sahibi oldu.
 
Ford Otosan'dan yapılan açıklamaya göre sıfırdan tasarlanarak bugüne  kadarki en iddialı Focus modeli olarak pazara sunulan yeni Ford Focus pazardaki  başarısını 6 ay gibi bir sürede layık görüldüğü 12 itibarlı ödülle kanıtladı.                
 
Bu ödüller kapsamında iki kez “Yılın Otomobili” unvanına da layık  görülen Ford Focus, Avrupa'nın farklı ülkelerindeki kurumlar tarafından verilen  saygın ödüllerde birincilikler kazandı.      
 
Teknolojik, ergonomik ve kullanıcı odaklı özellikleri, Ford’un “İnsan  odaklı” tasarım felsefesi ile birleştiren yeni Ford Focus, kullanıcıların  tutkularını ve kişiliklerini merkeze alan bir felsefe ile tasarlandı. Güvenli ve  konforlu bir sürüş için akıllı teknolojilerle donatılan yeni Ford Focus’un  sunduğu sürüş ve yolcu deneyimi, Hırvatistan ve Finlandiya’da “Yılın Otomobili  2019” ödüllerini aldı.
 

ETİKETLER