Gazetevatan.com » Yazarlar » Transparan MTV

Transparan MTV

25 Ağustos 2018 Cumartesi


Her yıl olduğu gibi bu yıl da müzik sektörünün gözü MTV Video Müzik ödüllerindeydi. New York’taki törende ünlüler şıklık yarışına girdi. Transparan kıyafetlerin ön plana çıktığı gecede mücevherler de göz kamaştırdı. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da müzik sektörünün gözü MTV Video Müzik ödüllerindeydi. New York’taki ünlü konser merkezi “Radio City” de düzenlenen tören bu yıl da çok konuşuldu ve konuşulmaya da devam ediyor.  
Ancak konuşulan sadece müzisyenlerin sahne performansları ya da ödüller değil. Törene katılan dünyaca ünlü isimlerin giydiği kıyafetler müzikten daha çok gündeme geldi. Sıra dışı ve çılgın tasarımlar için MTV Ödülleri’nden daha iyi bir sahne düşünemiyorum doğrusu. Geceye Jennifer Lopez aldığı iki ödül ve sahne şovuyla damga vurdu. Ama kıyafetleri de şovları kadar konuşuldu. Gelin MTV Müzik Ödülleri modasına yakından bakalım….
 
Nicki Minaj Çakma Lady Gaga!
 
 
Nicki Minaj adını kaybedenlerin arasına yazdırdı bu törende. Eleştirmenlerin kıyafetiyle ilgil ortak fikri şuydu: Bu da ne? Mayo mu yoksa elbise mi? Hatta elbiseye benzeyen mayosu Amerikan televizyonlarında Lady Gaga’nın ünlü “etten yapılmış” elbisesiyle karşılaştırıldı. Ama iyi haber şu Lady Gaga’nın et elbisesi hala daha kötü. 
 
Karlie Kloss  Kusursuz güzellik
 
 
Karlie Kloss, kırmızı halıda Ellie Saab imzalı elbisesi ile gerçekten mükemmel ve kusursuz görünüyordu. Gecenin en iyi giyinen birkaç ismi arasındaydı diyebilirim.  
 
 
Madonna Berberiler özür bekliyor
 
 
Madonna son zamanlarda etnik kıyafetler giymeye başladı. Ödül gecesine de kaftanla geldi! Fas, Mali ve Cezayir’de Berberiler’den etkilenen Madonna, onların etnik kıyafetlerini giymeye başladı.
Bence 60 yaşındaki popun kraliçesi bir an önce “Berberiler”den özür dilese iyi olur! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jennifer Lopez   Son 20 yıla damga vurdu
 
 
Lopez’in stilisti Rob Zangardi bu gece için yine iş başındaydı. Lopez, kırmızı halıya Versace imzalı metalik elbisesiyle geldi. El çantası ise kıyafetiyle uyumlu bir Jimmy Choo oldu. Kıyafet Versace hayranları için harikaydı. Metalik renklerle 90’lara gönderme yapılmış, yani Lopez’in müzik kariyerinin başladığı yıllara. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Blac Chyna Zincirler aşırı kaçtı
 
 
Model Blac Chyna, MTV Ödüllerine iki parçalık tamamen transparan-zincirli bir elbiseyle geldi. Ünlü isim kıyafeti gecenin kurallarına uymadığı için geri çevrildi. Daha sonra bir arkadaşı sayesinde Radio City’ye girebildi. Ama kıyafeti tam bir hayal kırıklığı oldu. Chyna vücuduna uygun elbiseyi seçememiş. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kylie Jenner Sofistike şıklık
 
 
Seksi ve cesur pozlarına alıştığımız Jenner bu kez beni de şaşırttı. Jenner geceye Tom Ford bir blazer elbiseyle geldi. Elbisesini kristal bir kemerle tamamlamıştı. Herkesin ortak fikri şu: Jenner “benim milyonlarım var” mesajı vermeye çalışıyor. Bu görüntüsüyle kendisini tekrar etmiş maalesef. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cardi B.Dekoltesi olay oldu
 
Gecenin yıldızlarından biri de “En iyi Yeni Sanatçı” ödülünü alan Cardi B. Kırmızı halıda giydiği Nicolas Jebran marka elbisesi dekolteleriyle kalın olan bedenini daha da kalın göstermiş. Ancak sahnede giydiği kırmızı elbisesi ve gümüş aksesurları daha ödül törenine girerken dikkatleri üzerine topladı. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Blake Lively Tarzı göz yordu
 
 
Blake Lively, tam “ne giyse yakışıyor” dediğim isimlerden biri. Blake, MTV gecesinde Ralp & Russo takımıyla karşımıza çıktı. 
Gecede transparan kıyafetler yarışıyorken, blazerın içine giydiği gömleğiyle adeta kurdeşen döktü. 
Tarzı oldukça gereksiz ve göz yorucuydu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Winnie Harlow Şeffaf ve sıra dışı
 
 
Sıra dışı görünüşüyle 24 yaşındaki model Winnie Harlow da gecede transparan tercih edenlerdendi. Kırmızı halıya iki ayrı kıyafetle çıktı. Önce siyah dantel, sonra beyaz bir şeffaf elbiseyle kameraların karşısındaydı.