Ezgi Gözeger kimdir?

04 Eylül 2018 Salı - 8:36 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 8:36

Ezgi Gözeger kimdir? Sorusunun yanıtı merak ediliyor ve gündemde sıkça araştırılıyor. Güzel ve başarılı sunucu Ezgi Gözeger'in hamile olduğunu açıklaması gündemde büyük ilgi gördü. İşte Ezgi Gözeger hakkında merak edilen bilgiler...


Ezgi Gözeger'in hamile olduğunu açıklamasının ardından hayatına dair bilgiler de merak edilmeye başlandı. Çalar Saat programının güzel sunucusu hamile olduğunu şu sözlerle açıkladı: "Şu anda dünyanın en yakışıklı partneri ile bu bülteni sunuyorum. Şimdilik onu yanımda taşıyorum ama çok yakında inşallah kucağımda taşıyacağım."

EZGİ GÖZEGER INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ

EZGİ GÖZEGER KİMDİR?

Ezgi Gözeger, 30 Temmuz 1986 tarihinde Tire, İzmir’de doğmuştur. Liseyi Tire’de Kutsan Anadolu Lisesi'nde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Meteoroloji Mühendisliği'nden mezun oldu. MEB Kuşdili Eğitim Merkezi'nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Eğitim hayatına Bilgi Üniversitesi'ndeki Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yaptığı yüksek lisans eğitimiyle devam etti.
 
Ezgi Göylarından itibaren FOX TV'de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat adlı sabah programında hava durumu editör ve spikerliği yapmaya başladı.
 
FOX TV'de hava durumu spikerliğine devam etti. 1 Şubat 2012 tarihinde FOX TV'de “Fox Gece” adlı programı sunmaya başlamıştır. 2014 - 2015 yıllarında FOX TV'de dönüşümlü olarak sabah ve hafta sonu sabah haberlerini sundu.
 
Ezgi Gözeger, 2014 yılında meslektaşı Onur Özmemiş ile evlendi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.