Evli sunucu sevgilisine imam nikahı kıymış

Zehra ÇENGİL / VATAN |  14 Ocak 2010 Perşembe - 11:41 | Son Güncelleme : 14 01 2010 - 11:41

Şoray Uzun, iddialara VATAN aracılığıyla yanıt verdi


Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda”nın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı. ’Odatv.com’, 11 senedir Elçin Uzun ile evli olan ve bu evlilikten biri 8 biri 4 yaşında 2 çocuk sahibi olan Şoray Uzun’un yasak aşkı nedeniyle Kanal 7’deki işinden olduğunu öne sürdü. Şoray Uzun, iddialarla ilgili VATAN’ın sorularını yanıtladı:

- Melda Yılmaz, gezi programın yönetmeniydi. Yakınlaşmamızdan sonra bir bebek dünyaya geldi. Şu anda 1.5 yaşında. Eşimden ayrılmayı hiç düşünmedim, düşünmüyorum da. Bu olayın üzerinden yıllar geçti. Ama boşanma davası açılmadı.

- Melda Yılmaz’dan dünyaya gelen çocuğumu karım bir başkasından duydu. ’Böyle bir şey var mı?’ dedi ben de ’Evet’ dedim. Eşim ve 2 çocuğumla Ataköy’de yaşıyorum, Melda Hanım ise Anadolu Yakası’nda. İki evde birden yaşayamazsınız. Bu benim için kapanmaya yüz tutmuş bir yara. Şimdi gündeme getirilip bu yara kanatılıyor. Karım için kolay kabullenilecek bir durum değil.

- İmam nikahı yaptığımız doğrudur, imam nikahını çocuk dünyaya gelmeden kıydık, ama Bodrum’da yaşadığımız külliyen yalan. Burada sorumlu benim, suçlu atfedilecekse benim.

- Kimse başıma silah dayamadı pişmanlık gibi duygularım yok. Yaşandı ve bitti. Ben evime döndüm. Bu olayda ceza kesilecek biri varsa da o sadece benim. Bu olayı karımdan olan çocuklarıma bir uzman yardımıyla anlatmayı düşünüyorum. Ortaya çıktığında üzerimde ’mahalle baskısı ’olsun istemem. Tek amacım çocuklarımı zararsız bir şekilde bu olaydan kurtarabilmek.

ETİKETLER

0
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
  • sebahat sebahatİmam nikahı,cahil insanların ,Allahtanizin aldım kandırmacasıyla zina ve fuhuşu kandine hak görme olayıdır.Bunuşeriat yanlıları,sahte müslümanlar kılıfına uydurup ahlak dışı illegal yaşantıyolunu tercih eder.İmam kim ki,nikahı geçerli olsun,Din adına sahtekarlıktan başka bir şey değil.15.01.2010 01:15
  • Hasan GezginŞoray ın suçu yok,imam nikahı yapmış,eh felsefesinede uygun.15.01.2010 12:15
  • huseyin yildizne yüz be!...15.01.2010 12:15
  • murat kahramanya bakıyorumda yorum yazanların sanki hiç yasak aşkı veya evli olupta karısını altatan yokmuş gibi alemin tek doğrusu kendileri gibi yazıyorlarya nen bunlara sinir oluyorum bu adamın yaptığını tabiki tavsip etmiyorum ama sonuçta oda bi insan hata yapmış veya yapmamış o iki kişinin özel hayatı onların bileceği bir iş size ne adamın hayatından veya dinci olduğundan15.01.2010 12:15
  • rabiya sadebu kanal dinci gurubun kanalı değilmi gerisi teferuhat14.01.2010 03:14