Esnaf ve KOBİ'lere dev kampanya! 3 ay ücretsiz

AA |  18 Haziran 2020 Perşembe - 11:49 | Son Güncelleme : 18 06 2020 - 12:04

Türkiye Finans Esnaf ve KOBİ'ler için hayata geçirdiği "Kaldığınız Yerden Devam Edin" kampanyası ile salgın döneminde nakit akışı zarar gören ve yeniden kepenk açan esnaf ve KOBİ'lere normalleşme sürecinde de destek olmayı amaçlıyor. 24 ay vadeli ve yüzde 0,74'ten başlayan rekabetçi kar oranlarıyla sunulan finansman imkanının yanı sıra esnaf ve KOBİ'ler, Türkiye Finans'ın Destek Çek ürünü, uygun komisyonlu POS hizmeti ve 3 ay süresince ücretsiz para transferi imkanından faydalanabilecek.


Türkiye Finans, pandemi süresince  toplumun farklı kesimlerine yönelik sunduğu destek paketlerine bir yenisini  ekliyor. Banka, esnaf ve KOBİ'ler için hayata geçirdiği "Kaldığınız Yerden  Devam Edin" kampanyası ile salgın döneminde nakit akışı zarar gören ve yeniden  kepenk açan esnaf ve KOBİ'lere normalleşme sürecinde de destek olmaya devam ediyor. 
            
Ülke ekonomisinin lokomotifi esnaf ve KOBİ'lerin hayata yeniden  katılmalarını ve kaldıkları yerden işlerine devam etmelerini kolaylaştıran  kampanya kapsamında yüzde 0,74'ten başlayan rekabetçi kar oranlarıyla sunulan  finansmanın geri ödemesi 24 ay vadeli olarak yapılabilecek. 
 
KOBİ'ler, avantajlı finansman imkanının yanı sıra Türkiye Finans'ın,  hesapta yeterli bakiye olmasa da vadesi geldiğinde ödeme imkanı sağlayan Destek  Çek ürününden, uygun komisyonlu POS hizmetinden ve 3 ay boyunca internet ve mobil  şubelerden ücretsiz para transferi yapma imkanından yararlanabilecek. Kampanya,  15 Temmuz 2020'ye kadar devam edecek.                                       
"Elimizi taşın altına koyduk"                         
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Katılım Bankası  Genel Müdür Vekili Murat Akşam, salgın döneminde Türkiye'ye ve ekonomiye katkı  sağlamak amacıyla toplumun farklı kesimlerine can suyu olan destek paketlerini  çok hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini belirterek, bu desteklerin  normalleşme sürecinde de devam ettiğini bildirdi.     
 
Akşam, şunları kaydetti: "Türkiye Finans olarak, pandemi döneminin başından bu yana salgının  etkilerini en aza indirgemek amacıyla sağlık çalışanlarından kamu görevlilerine,  65 yaş ve üstü vatandaşlarımızdan bu süreçte ekonomik olarak etkilenen, toplumun  farklı kesimlerinden tüm müşterilerimize özel kampanyalar ve destek paketleri  sunarak sorumluluk aldık ve elimizi taşın altına koyduk. Önümüzdeki dönemde  ekonominin çarklarının yeniden, güçlü bir şekilde dönebilmesi için tüm  sektörlerin üzerlerine düşen görevleri yapması, şartları kolaylaştıran her türlü  çabayı vermesi gerekiyor. Türkiye Finans olarak, önümüzdeki dönemde de toplumun  farklı kesimlerinin kalkınmasının önünü açan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan  kampanyalar ve hizmetler hayata geçirmeye devam edeceğiz."     
       
"Esnaf ve KOBİ'lerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz"                               
 
Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz de ülke ekonomisinin yapı taşlarından olan KOBİ ve  esnafın normalleşme döneminde toparlanmasını kolaylaştırmayı amaçladıklarını, bu  dönemde esnaf ve KOBİ'lerin işlerine hiç ara vermemişçesine devam edebilmeleri ve  yaşadıkları finansman sıkıntılarına çözüm üretmek üzere bu destek paketini hayata  geçirdiklerini bildirdi.             
 
Özdeniz, şunları kaydetti:"Esnaf ve KOBİ'lerimize yüzde 0,74'ten başlayan avantajlı kar oranları  ile sunduğumuz finansman desteğinin yanı sıra işletmeler açısından kolaylık  sağlayan farklı ürünlerimizden faydalanma olanağı sunarak onların işlerine  yarayacak teklifleri de bu kampanya ile bir araya getirdik.
 
Hesaplarında yeterli bakiye olmasa da vadesi geldiğinde limitleri dahilinde ödeme imkanı sağladığımız  Destek Çek ürünümüzden, uygun komisyonlu POS hizmetimizden faydalanma ve 3 ay  boyunca internet ve mobil şubelerden ücretsiz para transferi yapma imkanını da  kampanyamız kapsamında esnaf ve KOBİ'lerimize sunuyoruz. Türkiye Finans olarak  her zaman olduğu gibi normalleşme sürecinde de tüm ihtiyaçları için esnaf ve KOBİ'lerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz."