• Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? EDHO 154. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? EDHO 154. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14 Ocak 2020 Salı - 10:41 | Son Güncelleme : 14 01 2020 - 10:41

2020 Ocak ayında yeni yıl nedeniyle birçok dizi yayına ara verdi. EDHO da bu diziler arasında. Peki ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? EDHO 154. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…


İzleyiciler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam ekrana gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Her Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Ocak ayının ilk haftalarındaki bölümleri yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmamıştı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? EDHO 154. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının cevapları…
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BU AKŞAM VAR MI?
 
ATV'de 14 Ocak Salı akşamı yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yer almıyor. Kayserispor- Fenerbahçe arasındaki kupa maçının canlı yayınlanması nedeniyle dizinin yayın tarihi bir hafta daha ertelendi. EDHO merakla beklenen 154. yeni bölümüyle 21 Ocak Salı akşamı ATV ekranlarında olması bekleniyor. Fragman henüz yayınlanmadı.
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 24 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 153. son bölümünde herkesi duygulandıran anlar yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a 3. sezon sonunda veda eden Meryem rolündeki Deniz Çakır'ın diziye geri dönüp dönmediği merak konusu olmuştu. Havaalanında Türkiye'ye geri dönen oğlu Ömer'i karşılayan Hızır, Meryem Çakırbeyli'nin öldüğünü öğrendi. Meryem Çakırbeyli'den gelen acı haber Çakırbeyli ailesini yıktı. Ömer annesinin dün sabah vefat ettiğini söyledi. Meryem'in tabutu ise uçaktan indirildi.
 
Hızır ve Çakırbeyli ailesi aldıkları acı haberle gözyaşlarına boğuldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölüm finalinde ise, Hızır ve Meryem'in duygusal sahneleri yeniden ekrana geldi. EDHO'da Hızır'ın oğlu Ömer rolünü oynayan Can Bartu Aslan, yeniden diziye döndü. Deniz Çakır'ın ise EDHO'ya yeniden geri dönmeyeceği ise kesinleşmiş oldu.