Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. yeni bölümde ölümle burun buruna!

13 Mart 2018 Salı - 8:41 | Son Güncelleme : 13 03 2018 - 8:41

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. ATV'de her Salı ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu akşam neler yaşanacak? EDHO'da herkesi ölümle burun buruna getiren olay nedir?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. yeni bölümüyle bu akşam ATV'de olacak. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting rekorları da kırmaya devam ediyor. İşte EDHO'nun yeni bölümünden gelişmeler...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 94. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
 
"Zamanlamayı doğru yapmazsa, Ceylan da ben ya da Ünal Bey de ölür!"
 
Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır. Çakırbeyli Ailesi'nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın'ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir. Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan'ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır'ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan'ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır.