Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.bölüm fragmanı yayınlandı-izle

16 Eylül 2015 Çarşamba - 11:54 | Son Güncelleme : 16 09 2015 - 11:59

Atv'nin yeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. İzleyicinin beğenisini kazanan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar büyük merak konusu oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.


Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümde heyacan hız kesmeden devam ediyor. Son bölümde yaşanan gelişmeler izleyicinin büyük merakla beklediğ 3.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte beklenen fragmandan kareler...
 
 
 
 
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı?
 
Ünal Kaplan'ın Hızır Çakırbeyli'ye oynadığı oyun güçler savaşındaki ateşi harlamıştır. Bunun üstüne bir de devlet ajanı olmakla suçlanan Hızır'ın koltuğu sallantıdadır. Yakın dostu bildiği Selim bile arkasından oyunlar çevirir.
 
Masadakilerin de yönlendirmesiyle Çakır zor bir göreve, istemeye istemeye sürüklenir. Ya masanın kurallarına uyup gereğini yapacak ya da başkaldırıp en büyük olma yolunda ilk adımını atacaktır.
 
İş hayatında bunlar yaşanırken Çakır'ın özel hayatı da iyice çıkmaza doğru yol alır. Çocuğunu doğurma konusunda eskisinden daha kararlı bir sevgili... Babanın izinden giden problemli bir erkek evlat... Geleceğin düşmanıyla hısım akraba olma yolunda ilerleyen yeğen... Tüm bunların içinde ailesine sahip çıkmaya çalışan, ne yaşarsa yaşasın kocasını sevmekten asla vazgeçemeyen bir eş...
 
Çakır artık kime güvenecek? Başındaki bunca sorunla nasıl başa çıkacak? Tercihleri onu hangi sonuçlarla karşı karşıya getirecek?
 
 
 
 
EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI
 
Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturacağı ve senaryosunu da Bahadır Özdener ile Raci Şaşmaz'ın dizide ayrıca şu isimler de rol alacak: Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, SabinaToziya, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Hakan Karsak, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Savaş Özdemir, Hakan Karahan, Sevinç Gürşen, İncinur Daşdemir, Benian Dönmez, Bahattin Doğan, Oktay Gürsoy, Galip Erdal, Selen Korkutan, Sevcan Yaşar, Demet Sevim,Ece Hakim, Can Bartu, Buminhan Dedecan, Yasemin Sakallıoğlu.