Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölüm fragmanı ekrana kilitleyecek-izle

15 Aralık 2015 Salı - 10:52 | Son Güncelleme : 15 12 2015 - 10:52

Atv ekranının reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölüm'de Hızır Meryem'i kurtarabilecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen 15. yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanı yine Türkiye'yi ekrana kilitleyecek sahnelerin sinyalini verdi. 
 
Geçtiğimiz bölümün sonunda Hızır Çakırbeyli'nin eşi Meryem'in gözaltına alınması şok etkisi yaratmıştı. Deniz Seki'nin de yer aldığı cezaevi sahneleri gündeme bomba gibi düştü. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Meryem'in son durumu ve Hızır'ın ne yapacağı merak konusu. Aksiyonun, hesaplaşmaların ve yeraltı dünyasında yaşanan olayların adresi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölümü ile kendi gününde kendi saatinde Atv ekranlarında olacak...
 
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 15. BÖLÜM ÖZETİ
 
Eşkiya Düyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta Meryem'in cezaevinde olması, Hızır ve çocukları arasındaki uçurumu daha da büyütüe. Özellikle annelerinin durumundan babasını sorumlu tutan Zeyno, babasına çok sert bir gösterir. Ne olursa olsun Nazlı'yla aynı evde yaşamayacaktır. Adete ateş hattının ortasında kalan Hızır için her şey çok zor bir hal alır. 
 
Vicdanının sesini dinleyip sıcak yuvasına dönmek yerine cezaevine girmeyi yeğleyen Nazlı'yı neler bekliyor? Yasak aşkı Nazlı ve çocukları arasında kalan Hızır ne yapacak? Aile hayatında büyük sorunlar yaşayan Hızır'ı masada neler bekliyor? Tüm bu soru işaretleri, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölümünde yanıt bulacak.
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 14. BÖLÜM ÖZETİ
 
Silah ticaretinin yürütüldüğü masa açıkça devletin gazabına uğramıştır. Sadece Hızır Çakırbeyli ve diğer üyeler değil, onların aileleri de bu savaşın parçası olacaktır. Hızır, ateş hattının ortasında gibidir. Bir yandan Nevzat Çankırı ile mücadele ederken diğer yandan masaya kabul görmeyenlerin isyanlarıyla uğraşır.
 
Meryem'i elleri kelepçeli görmek ise tüm aileyi derinden sarsar. Meryem'in gözaltına alınması Nazlı'nın aileye kendini kabullendirmek adına sarf ettiği tüm çabaları çöpe atar. Hızır da açıkça tepkisini gösterir Nazlı'ya. Hızır'ın bütün derdi Meryem'in "masumum" deyip serbest kalmasıdır. Meryem vicdanı ile ailesi arasında gelgit yaşamaktadır. Meryem vicdanının sesini dinleyip sıcak yuvasına dönmek yerine cezaevine girmeyi yeğler. 
 
13 aydır tutuklu bulunan sanatçı Deniz Seki, ATV'de yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizine konuk oyuncu oldu. Deniz Seki'ye Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır eşlik etti.
Seki, dizide Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı olarak izleyenlerin karşısına geçti. Seki, cezaevinde yazıp bestelediği şarkıyı da ilk kez dizide seslendirecek.
 
Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz, çekim için önce Deniz Seki'nin ailesi ve avukatları ile temasa geçti. Ardından Adalet Bakanlığı'ndan özel izin aldı. Daha sonra dizi çekimleri için cezaevinde bulunan dizi oyuncularıyla Seki'ye haber gönderildi. Seki'nin de durumuna sıcak bakmasıyla, çekimler geçen Perşembe ve Cuma günleri Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda gerçekleşti.
 
DİZİNİN KONUSU; Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…
 
YAPIMCI : Raci Şaşmaz
 
YÖNETMEN : Onur Tan
 
SENARYO : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener
 
OYUNCULAR : Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, SabinaToziya, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Hakan Karsak, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Savaş Özdemir, Hakan Karahan, Sevinç Gürşen, İncinur Daşdemir, Benian Dönmez, Bahattin Doğan, Oktay Gürsoy, Galip Erdal, Selen Korkutan, Sevcan Yaşar,Demet Sevim,Ece Hakim, Can Bartu, BuminhanDedecan, Yasemin Sakallıoğlu