Eski Bakan Veysel Eroğlu, ayrı yaşayan çifti barıştırdı

AA |  10 Ağustos 2018 Cuma - 18:08 | Son Güncelleme : 10 08 2018 - 18:10

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, bir buçuk aydır ayrı yaşayan Akif ve Hatice Başyiğit çiftini barıştırdı.


Eroğlu, Afyonkarahisar'daki Kurtuluş caddesinde esnaf ziyareti yaptı.
  
Ziyaret sırasında yanına gelen Akif Başyiğit, Eroğlu'na, yaklaşık bir  buçuk aydır ayrı yaşadığı eşiyle tekrar birleşmek istediğini söyledi.
 
Bunun üzerine Eroğlu, Başyiğit'in eşi Hatice Başyiğit'i cep  telefonuyla aradı.
 
Eroğlu, telefonla görüştüğü Başyiğit'i, "Sen çok iyi bir insansın.  Eşinde temiz bir insan. Seni de çok seviyor. O kadar çok seviyor ki, yani aşık  olmuş sana. Daha ne istiyorsun? Hatta eşin, 'Onun için arabanın önüne  atlayacağım, istesin sigarayı bile bırakacağım' diyor. Böyle bir eş bulmuşsun,  Allah hayırlı, uzun ömür versin. Tamam mı Hatice kardeşim? Belediye Başkanımız  Burhanettin Bey sana aracını gönderiyor. Bugün barışacaksınız. Bugün mübarek bir  gün. Hadi göreyim seni. Bir şey olursa kulağını çekerim onun. Seni seviyormuş  daha ne istiyorsun? Seni arabayla aldıracağım." diyerek ikna etmeye çalıştı.
 
  
Eroğlu, daha sonra telefonu Akif Başyiğit'e vererek eşiyle konuşmasını  istedi.
 
Başyiğit de telefondaki eşine, "Seni seviyorum, sana aşığım." dedi.  Bunun üzerine Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl  Başkanı Hüseyin Sezen ve partililer, alkışlarla Başyiğit'e destek verdi.
 
Hatice Başyiğit ise araç gönderilmesine gerek olmadığını, kendi  imkanlarıyla istenilen yere geleceğini belirtti.
 
Eroğlu, kısa süre sonra belirtilen adrese gelen Hatice Başyiğit'ten  eşiyle barışmasını istedi.
 
Başyiğit çifti, birbirlerine sarılarak barıştı.
 

ETİKETLER