Eşi evdeyken sevgilisini eve alıp...

17 Temmuz 2018 Salı - 16:09 | Son Güncelleme : 17 07 2018 - 16:09

Aldatılan eş ihanet hikayesini ülke basınına detayları ile anlattı. İşte aldatılma hikayesinin detayları...


İngiltere’de yaşanan bir ihanet hikâyesi aldatılan kadın tarafından ülke basınına detaylarıyla anlatılınca ülke karıştı. İngiltere, Worcester’da yaşayan Andrew Arthur ve eşi Tracey Arthur 15 yıldır birlikteydi. Mutlu bir şekilde başlayan evlilikleri, çiftin birbirinden gitgide kopması ile sonlanmak üzereydi. Tracey gerçekten neden aralarının soğuk olduğunu öğrendiğinde, aylarca bu durumla yaşamak zorunda kaldı.
 
 
Andrew ise bu konuda, “Yüzde 90’nı bile doğru değil. 5 yıl önce onunda ilişkisi vardı, ben öğrenince bitirdiğini iddia etti. O sadece paragöz. Evet, sevgilim eve taşındı ama biz çoktan Tracey ile karı-koca gibi değildik.” dedi.
 
Tracey ise, “Hala bunu yaptığına inanamıyorum, ben öğrenene kadar aynı yastığa başımızı koyduk. Bana cehennemi yaşattı. Kim hala karısı evdeyken, ailesinin evine sevgilisini getirir ki?” dedi.
 
 
Tracey bu konuda eşi ile yüzleşti. Andrew, “Asıl senin bir gizli ilişkin var. Beni suçlamaya kalkıştığına inanamıyorum. Evimi terk et!” dedi. Beraber yaşadıkları ev, Andrew’ün ailesine aitti; adam bunu kullanarak eşinin evden gitmesini istedi. Tracey gitmeyi reddetti.
 
 
Birkaç hafta sonra, Andrew’ün sevgilisi eve taşındı. Tracey, yan odaya taşınmak zorunda kaldı. Evden çıkabilmek için adliyede işe girdi. Aylarca süren üçlünün birlikte yaşama durumu, Tracey için korkunç bir durumdu.
 
 
Birkaç hafta sonra, Andrew’ün sevgilisi eve taşındı. Tracey, yan odaya taşınmak zorunda kaldı. Evden çıkabilmek için adliyede işe girdi. Aylarca süren üçlünün birlikte yaşama durumu, Tracey için korkunç bir durumdu.
 
 
En kötüsü ise, kocası ve sevgilisinin yan odada, onların evlilik yatağında, beraber olmalarıydı. Tracey, “Seslerini duymamak için Ed Sheeren’ı son ses dinliyordum. Sürekli depresyondaydım. Bana tek iyi gelen müzik oydu.” dedi.
 
 
Aylar süren bu durumdan sonra, Tracey Arthur Nisan’da yeni bir eve taşındı ve boşanma davası açtı. Şimdi Tracey’nin tek istediği, depresyonundan kurtulmak ve onu aldatan kocası Andrew Arthur’dan ayrılmak…