Erol Evgin sevenleriyle buluştu

04 Temmuz 2019 Perşembe - 15:55 | Son Güncelleme : 04 07 2019 - 16:04

Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluştu.


“Altın Düetler 2” albümünü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.
 
Teşekkür ederim
 
“Altın Düetler 2” albümünde çok değerli sanatçı dostlarıyla, birbirinden güzel düetler yaptığını söyleyen Evgin; “Albüme ilk günden gösterdikleri ilgiden dolayı tüm müzikseverlere sizlerin aracılığıyla teşekkür ederim” dedi.
 
 
Ajda benim çok eski dostum
 
Gazetecilerin “Ajda Pekkan’la düetiniz çok dikkat çekti” demesi üzerine Evgin; “Ajda, benim çok eski dostum. O bir Süperstar. Albümde ‘İçimdeki Fırtına’ yı birlikte okuduk, düetimizle şarkı bir kat daha büyüdü” dedi.
 
Gençleri çok seviyorum
 
“Genç sanatçıları nasıl buluyorsunuz?” sorusuna ise Evgin, “Gençleri, enerjilerini çok seviyorum. Onları destekliyorum. Ben de onlara ayak uydurmaya çalışıyorum” dedi.
 
Harbiye’ye tıklım tıklım doldurdu
 
Konserini “Deli Divane” şarkısıyla açan Erol Evgin, altın şarkılarını gece boyunca Harbiye Açıkhava’yı tıklım tıklım dolduran dev koro eşliğinde söyledi.
 
Şarkılara özel danslar
 
Sanatçıya “Sevdim Bir Genç Kadını”, “Eski Günler”, “Delilah” isimli şarkılarda Gökçe Sönmemiş’in şarkılara özel hazırladığı koreografiyle; Cem Celik, Berfu Elmas, Olcay Tunçeli, Maie İto, Melike Koper isimli dansçılar eşli ettiler.
 
Muhteşem final
 
Erol Evgin konserini büyük bir coşkuyla, hep bir ağızdan söylenen “Sevdan Olmasa” isimli şarkısıyla sonlandırdı.
 
Erol Evgin Kerki-Solfej’in düzenlediği Açıkhava konserleri kapsamında hayranlarıyla buluşmaya devam edecek. Erol Evgin’in Açıkhava konser takvimi;
 
26 Temmuz 2019 Cuma Bodrum Antik Tiyatro
27 Temmuz 2019 Cumartesi Datça Amfi Tiyatro
2 Ağustos 2019 Cuma Ayvalık Amfi Tiyatro
3 Ağustos 2019 Cumartesi Altınoluk Amfi Tiyatro
16 Ağustos 2019 Cuma Kuşadası AVM Açıkhava 
17 Ağustos 2019 Cumartesi Çeşme Amfi Tiyatro
 

ETİKETLER