Erkenci Kuş son bölümde neler yaşandı? 9. yeni bölümden ilk sahne...

15 Ağustos 2018 Çarşamba - 7:17 | Son Güncelleme : 15 08 2018 - 7:17

Erkenci Kuş 8. son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Hemen sonrasında Erkenci Kuş 9. yeni bölümden ilk sahne de yayınlandı. Erkenci Kuş dizisinin heyecan dolu yeni bölümünde Can kıskançlık krizine girecek.


Erkenci Kuş dizisi dün akşam yayınlandı ve izleyicileri ekrana kilitledi. Hemen sonrasında Erkenci Kuş 9. yeni bölümden önizleme de yayınlandı. Can Sanem'i kıskanacak, peki ikili arasında neler yaşanacak? İşte ayrıntılar...

ERKENCİ KUŞ 9. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE!

ERKENCİ KUŞ 8. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak? 
 
Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!
 
Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor. 
 
Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.