Erkenci Kuş 6. yeni bölümde Sanem, hislerini açabilecek mi?

31 Temmuz 2018 Salı - 13:12 | Son Güncelleme : 31 07 2018 - 13:12

Erkenci Kuş 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecan yarattı. Bu akşam ekrana gelecek olan Erkenci Kuş dizisinde Sanem, hislerini Can'a açabilecek mi? İşte Erkenci Kuş'ta bu hafta yaşanacak olan gelişmeler...


Erkenci Kuş 6. yeni bölümüyle bu akşam Star TV'de izlenebilecek. Yeni başlayan ve kısa zamanda oldukça ilgi gören Erkenci Kuş dizisinde hangi maceralar yaşanacak? Sanem ile Can arasında neler olacak? İşte ayrıntılar...

ERKENCİ KUŞ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Can’ın kadın derneği için çektiği, Sanem’in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asılmıştır. Sanem ve Can’ın aşkının sessiz sembolu olan bu bilboardlar Sanem’i de harekete geçirir. Sanem hislerini ne olursa olsun Can’a anlatmaya karar verir.
 
Mahallede ise bilboardlar yüzünden olay farklı şekilde karışır. Osman ve Sanem’i nişanlı zanneden Zebercet, Osman’ın bilboardları Sanem fotoğraflarıyla donattığını düşünerek Don Kişot edasıyla bilboardlara saldırır. Mahallede olaylar çığrından çıkar.
 
Motivasyon kampında Aylin’in kurduğu sinsi plan, Can’ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atacak kadar önemli sonuçlar doğurur. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Sanem o fotoğrafları bir tek Emre’nin gördüğünü bilmektedir. Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre’nin sırrını saklayacak mı? Yoksa artık kartlarını açık oynayacak ve sevdiği adama her şeyi anlatacak mı?