Erkenci Kuş 10. yeni bölümde Can, kıskançlık krizine giriyor!

04 Eylül 2018 Salı - 7:52 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 7:52

Erkenci Kuş 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı. Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'ta bu akşam neler yaşanacak? Erkenci Kuş'ta bu hafta Can'ın kıskançlık krizi herkesi güldürecek.


Erkenci Kuş 10. yeni bölümüyle bu akşam Star TV'de olacak. Konusu ve oyuncularıyla sevilen dizi Erkenci Kuş'ta Can, Sanem'i Levent'ten kıskanmaya başlıyor. İşte yaşanacakların özeti ve fragman...

ERKENCİ KUŞ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Polen, Can’ı özel alanında, herkesten gizlediği kulübesinde, Sanem’in fotoğraflarıyla çevrili vaziyette bulunca aklı da kalbi de iyice karışıyor.
 
Sanem’in bütün geceyi Levent’le geçirdiğini düşünen Can, ertesi gün ekibiyle, onun organik içecek ürünü için reklam filmi hazırlamak zorunda. Üstüne üstlük Aylin’le birlikte çalışacak! 
 
Acil set hazırlıkları tam gaz sürerken, boğazından geçecek her lokma konusunda hassas, organikçi müşteriye hizmet verebilecek set yemekçisi aranıyor. Leyla’nın ısrarını kıramayan Osman, bakalım bu görevin altından da alnının akıyla çıkabilecek mi? Nihat, Muzo ve Ayhan da tabii ki hep destek, tam destek. Mevkıbe de, iş kadını olarak markette otururken, kocasını reklam camiasına kaptırma tehlikesiyle karşı karşıya!
 
Sanem, ajansa gittiğinde Dilek Ağacı’na yüreğinden geçenleri yazıp, bağlıyor. Can’ın onu takip ettiğini sonradan görüyor. Can tabii ki o dileğin peşini bırakmayacak...