Erkeklerin gerçekten aşık olduklarında yaptığı 5 şey 18 February, 19:26'de eklendi

İlişkiye başlamak zor, sürdürmek daha da zor. Hele de karşınızda sürekli uyarmak zorunda kaldığınız, davranışlarına çekidüzen versin istediğiniz biri varsa ilişki çekilmez bir hal alabiliyor. Ve tamam biz kabul ettik siz de edin. Uyarılan taraf genelde erkekler oluyor. Eğer yeteri kadar aşık değillerse.

1. 1. Her ne olursa olsun size ve seçimlerinize saygı duyarlar.
Eğer bir erkeğin sizi sevdiğini düşünüyor fakat ondan saygı göremiyorsanız... Sizi belki istiyor olabilir, ama sevdiği kesinlikle doğru değil.  Hayatındaki kişiyi gerçekten seven bir erkek için ilişkideki iki taraf da eşittir. Hayatlarındaki insanlara emir erleri gibi davranmazlar. Partnerlerinin kendileri gibi kıymetli, biricik olduğunu bilirler.
2. 2. Ne olursa olsun dürüst davranırlar.
Gerçekten seven bir erkek, hayatındaki insana asla yalan söylemez. Olduğu kişiden farklı bir kimliğe bürünüp karşısındaki insanı hayal kırıklığına uğratmaz. Çünkü dürüstlüğün bir ilişkideki en önemli değer olduğunu bilir ve hayatındaki insanı kaybetmek istemez.
3. 3. Sizin ile ilgili ve sizin için önemli olan şeyleri asla unutmazlar.
Eğer sizi gerçekten seviyorsa sizin için önemli olan günler bir yana, sizinle ilgili şeyleri unutmaz. Kahveyi nasıl içtiğiniz, çaya kaç şeker attığınız, hangi çiçeğe bayıldığınız, hanki kitabın sizi ağlattığı... Bunların hepsi onun için altın değerinde olur.
4. 4. Daha iyi bir insan olmak ister.
Aşk insanı güzelleştirir, daha iyi bir insan haline getirir. Eğer sizi gerçekten seviyorsa içi çok daha iyi bir insan olma isteğiyle dolacaktır.
5. 5. Sizin için savaşır.
Sizi gerçekten seviyorsa, önüne çıkan zorluklar sadece daha güzel günlerin habercisi olur. Asla pes etmez ve elinizi asla bırakmaz. Yaşananlar için asla sizi suçlamaz.