En Güzel Cuma Günü Mesajları ve Cuma Günü Sözleri

27 Mart 2015 Cuma - 10:41 | Son Güncelleme : 27 03 2015 - 10:41

Müslümanlıkta çok önemli olan cuma günü için en güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözleri için araştırma yapabilir ve arkadaşlarınıza en güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözlerini gönderebilirsiniz.


İlerleyen ilişkiler ile birlikte Cuma gibi önemli durumlarda ve günlerde kişiler birbirlerine güzel mesajlar atarak bugünün duyguların paylaşmaktadır. Bu bakımdan en çok ihtiyaç duyulan bugün için gönderilecek güzel mesajların bulunmasıdır. Bu konuda sıkıntı yaşayan ya da güzel cuma günü mesajlarını öğrenmek isteyen kişiler, internet üzerinden bu konuda yardım alabilmektedir. En güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözleri ile birlikte bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz mümkündür.

Cuma Günü Mesajları 

Bu konuda sadece cep telefonlarınız üzerinden değil, sosyal medya hesaplarınız üzerinden en güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözlerini göndermeniz mümkündür. Öyle ki Cuma günleri pek çok kişini paylaştığı güzel sözlere siz de güzel bir ekleme yapabilirsiniz. Bu konuda ihtiyaç duyan okurlarımız için seçtiğimiz en güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözleri arasından sizler de seçiminizi yapabilir ve beğendiğinizi bu Cuma günü yayınlayabilirsiniz.

Bu bakımdan sizler de aşağıda yayınlamış olduğumuz cuma günü mesajlarına göz atabilirsiniz. Cuma günlerinde en çok paylaşılan ve yayınlanan bu mesajlar arasından beğenilerinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede Cuma günü için en güzel cuma günü mesajları ve Cuma günü sözlerini arama derdinden de kurtularak bu güzel mesajlara ulaşabilirsiniz.

En Çok Beğenilen ve En Güzel Cuma Günü Mesajları ve Cuma Günü Sözleri

1.       Günlerin en değerlisi Cuma'dır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır.” Cumanız Mübarek Olsun.

2.       Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

3.       Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel günün cuma bayramın olsun. Duayla

4.       Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini Mevla'ya. Sen istemesini bilirsen, Mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

5.       Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

6.       Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

7.       Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

8.       Allah'ım, habibin Muhammed Mustafa'ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

9.       Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resülullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

10.   Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

11.   Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

12.   Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

13.   Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

14.   Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

15.   'Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

16.   Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Ama bizim gibi sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar ibadet etmekten. Az yerdi, ama bizim gibi rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı ama bizim gibi pembe diziler yüzünden değil, Mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Allah resulünden. Mevla bütün amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

17.   Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

18.   Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

19.   Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

20.   Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.