En güzel Babalar Günü mesajları!

05 Haziran 2017 Pazartesi - 9:00 | Son Güncelleme : 05 06 2017 - 9:03

Babalar Günü için az bir zaman kaldı. Her sene severek kutlanan Babalar Günü bu yıl hangi tarihe denk geliyor? En değerli varlıklarımızdan biri olan babalarımız için en güzel Babalar Günü mesajlarını derledik. Bu sözlerden faydalanarak onları mutlu edebilir, yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz.


Bu dünyada var olma sebeplerinden biri olan babalarımız için en değerli günlerden biri yaklaşıyor. Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü 2017 yılında 18 Haziran'da kutlanacak. Babalarınızı sevindirmeniz ve bugünün önem ile anlamını vurgulamanız için en güzel Babalar Günü mesajlarını hazırladık.

EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI
 
Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.
 
Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!
 
Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.
 
Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
 
Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.
 
Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
 
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.
 
Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.
 
Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
 
Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.
 
Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.
 
Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.
 
Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam…