Elimi Bırakma 6. yeni bölümde Cenk evi terk ediyor!

02 Eylül 2018 Pazar - 15:09 | Son Güncelleme : 02 09 2018 - 15:09

Elimi Bırakma 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Elimi Bırakma dizisinde Cenk, Azra'ya arkasını dönüyor. İşte TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma'da bu hafta yaşanacak olan tüm gelişmeler...


Elimi Bırakma 6. yeni bölümüyle bu akşam TRT 1'de izlenebilecek. Konusu ve oyuncularıyla ilgi gören dizi Elimi Bırakma'da Cenk ile Azra'nın arası nasıl düzelecek merak konusu...

ELİMİ BIRAKMA 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
“Azra ve Cenk Karşı Karşıya” 
Tüm mirasın Azra’ya bırakılacak olmasıyla Cenk ve Azra karşı karşıya gelir. Cenk Azra’nın kendine bir oyun kurduğunu düşünür. Amerika’ya gitmek için kararlıdır. Ancak onu burada tutacak kötü bir haber her şeyin bir anda yerle bir olmasını sağlar.
 
Azra’nın Feride’nin şirketinde çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile tanışıklığını gizleme derdindedir. Azra’nın hiç beklemediği anda Azra’nın karşısına çıkan Sumru amacına ulaşabilecek midir?
 
Çelen şirketleri grubunun Azra’nın olduğunu öğrenen Sumru büyük bir endişeye kapılır hiç beklemediği bir anda Azra’nın karşısına çıkar ve Cansu için bir iyilik ister. Azra Sumru’dan gelen bu teklif karşısında ne yapacaktır?
 
Azra’nın oyun oynadığından emin olan Cenk, Azra’nın karşısında dimdik durarak hiç istemediği bir pozisyonda da olsa çalışmaya başlar. Cenk’in bu gayreti, etrafında olan planları ortaya çıkarmak için yardımcı olacak mıdır?