Elimi Bırakma 4. yeni bölümde Azra zor durumda!

12 Ağustos 2018 Pazar - 11:55 | Son Güncelleme : 12 08 2018 - 11:55

Elimi Bırakma 4. yeni bölüm fragmanları yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Bu akşam ekrana gelecek olan Elimi Bırakma dizisinde Azra çok zor durumda kalıyor. Peki kardeşini bulabilecek mi? İşte Elimi Bırakma yeni bölümden ayrıntılar...


Elimi Bırakma 4. yeni bölüm fragmanı meraklandırdı. Bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisinde Azra kardeşi Mert'i bulabilecek mi? İşte fragman...

ELİMİ BIRAKMA 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Azra, kardeşi için çabalarken ailesi için endişeye düşmüş Feride Hanım’ın da Azra için bir planı vardır. Azra, Feride Hanım’ın hazırladığı sınavdan alnının akıyla çıkabilecek midir?
 
Cansu, Cenk’i doğum gününe çağırır. Artık duygularını açacaktır. Ancak Cenk’in Azra ile yakınlaşıp vakit geçirmesi Cansu’nun doğum gününü unutmasına vesile olur. Cenk’in hayatında biri olduğunu şüphelenen Cansu, Tarık’la konuşmaya gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır!
 
Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.
 
TRT1'in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi ‘Elimi Bırakma’, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00'de TRT1'de.