Ekran önünde birbirine aşık olan 11 ünlü çift! 22 May, 0:55'de eklendi

Bazı filmler ve dizilerdeki ilişkiler sadece izleyenleri ve oyuncuların hayranlarını etkilemeyebiliyor. İşler öyle bir hal alıyor ki rol sandığımız şey birden gerçeğe dönüşebiliyor. Aşk denen mucizenin ekranlar önünde geliştiği 11 ilişkiyi sizler için derledik.

1. 1. Goldie Hawn ve Kurt Russell
Mutlu bir açılış yapalım. İkili 1984 yapımı Swing Shift filminin setinden beri evli, mutlu ve bir aradalar. Allah bozmasın diyoruz! 
2. 2. Courteney Cox ve David Arquette
İkili Scream filminin ardından evlendiler bile. İnsanları birbirine en çok psikopat seri katiller yaklaştırır zaten!
3. 3. Elizabeth Taylor ve Richard Burton
İkili Cleopatra filminin setinde tanıştı ve yıllarca fırtınalı bir aşk yaşadı. İki kez evlenip boşanmak da sevdaya dahil mi diye Attila İlhan'a sorasımız gelmedi değil! 
4. 4. Dev Patel ve Frieda Pinto
Patel ve Pinto Slumdug Millionere filmi çekimleri esnasında tanışmış ve fırtınalı bir aşka yelken açmışlardı.
5. 5. Jenna Dewan ve Channing Tatum
Bir zaman asilerinin favori filmleri arasında yer alan Step Up serisinin başlangıcına hoşgeldiniz! Bu çiftimiz de canlandırdıkları aşka karşı koyamayanlardan!
6. 6. Ben Affleck ve Jennifer Lopez
İkili Gigli isimli filmin setinde tanışmış birbirlerine çılgınca aşık olmuş ve evlenme kararı almışlardı. Fakat bu hikayenin sonu da mutlu gelmedi ve düğünlerinden dört gün önce ayrıldılar.
7. 7. Kristen Stewart ve Robert Pattinson
Twilight serisini bilmeyeniniz var mı? Yakışıklı ve sadakat timsali vampirimiz Edward ve safkoloş kızımız Bella'nın olağanüstü aşkını izlemediyseniz mutlaka izleyin. Oyuncular bile o kadar etkilendiler ki sonunda birbirlerine aşık oldular!
8. 7. Michelle Williams ve Heath Ledger
İkili Brockback Mountain filminin setinde tanışıp aşık olmuşlar ve 2008 yılında Heath Ledger'ın trajik ölümüne kadar da ayrılmamışlardı.
9. 9. Miley Cyrus ve Liam Hemsworth
İkili The Last Song filminin setinde tanışmışlardı. Filmde aşık bir çifti canlandırırken birden gerçekten aşk yaşamaya başladılar.
10. 10. Reese Witherspoon ve Ryan Philippe
Cruel Intentions desek hepiniz hatırlarsınız 90'ların son senesinde çekilmiş bu filmi. İkili filmin ardından evlendi ve iki çocuk sahibi oldu fakat 2007 yılında boşandılar.
11. 11. Ryan Gosling ve Rachel McAdams
Notebook'u izlemeyenleri ve bu şahane aşka şahit olmayanları dövüyorlarmış diye duyduk. Bir koşu izleyin deriz biz!

Kaynak