Edirne Valisi Özdemir anjiyo oldu

10 Kasım 2017 Cuma - 13:38 | Son Güncelleme : 10 11 2017 - 13:38

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu: - "Sayın Valimiz 10 Kasım törenlerinden sonra bir rahatsızlığı olduğunu ifade etti. Doktorlarımız bir anjiyo yapmayı uygun gördü. Tüm tahlilleri ve anjiyosu çok şükür iyi çıktı


Edirne Valisi Günay Özdemir'e, kalbindeki ağrı  nedeniyle gittiği hastanede anjiyo yapıldı. 
 
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, gazetecilere  yaptığı açıklamada, 10 Kasım törenlerinin ardından kalbinde ağrı şikayeti olan  Vali Özdemir'in hastanelerine başvurduğunu anlattı.
 
Özdemir'e tedbir amaçlı anjiyo yapıldığını ifade eden Tabakoğlu,  şunları kaydetti:
 
"Sayın Valimiz bugün 10 Kasım törenlerinden sonra bir rahatsızlığı  olduğunu ifade etti. Doktorlarımız bir anjiyo yapmayı uygun gördü.  Tüm  tahlilleri ve anjiyosu çok şükür iyi çıktı. Şu anda Sayın Valimizin sağlık durumu  gayet iyi. Korkulacak herhangi bir şey yok. Takibimizdedir. Kendisi makam  aracıyla geldi. Tahlillerini yaptık, EKG'sini çektik. Zaten önerilmiş bir  anjiyosunun yapılmasının uygun olduğu düşünüldü, yapıldı ve çok şükür... Herhangi  bir kalp krizi,  herhangi bir şey, müdahale gerektirecek bir şey bulunmadı. Şu  anda da sağlık durumu gayet iyi. Gözetim altında kalacak ve tedavisi hastanede  devam edecek."
 
Vali Özdemir'in kardiyoloji bölümünde tedavisi sürüyor.
 

ETİKETLER