Dünyanın her bir yanından ayrı yüzler! 11 Nisan, 10:33'de eklendi

Güzelliğin dünyanın her yerinde, her renkte olabileceğini kanıtlayan birbirinden etkileyici portreleri sizler için derledik...

1.
MICHAEL NICHOLS/National Geographic Creative
 
2.
Marie Brizard / Via mariebrizard.ca
 
3.
Charles Meacham / Via charlesmeacham 
 
4.
 Charles Meacham / Via charlesmeacham 
5.
The Wax Museum / Geoff Gillstrom / Via thewaxmuseum
 
6.
Donovan Shortey / Via navajophotography
 
7.
Gordon Wiltsie / Via alpenimage 
 
8.
Matteo Vegetti / Via matteovegetti
 
9.
Muhammed Muheisen / AP
 
10.
ALEX TREADWAY / National Geographic Creative
 
11.
Photographer Borisov Dmitry / Via borisovdmitry 
 
12.
Iain McKell / Via iainmckell 
 
13.
Chris Lambeth / Via chrislambeth 
 
14.
Noelle Théard / Via 1nedrop 
 
15.
Eric Lafforgue / Via ericlafforgue