Diriliş Ertuğrul yeni sezon bu akşam başlayacak mı?

11 Ekim 2017 Çarşamba - 11:23 | Son Güncelleme : 11 10 2017 - 11:23

Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. TRT 1'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonuyla bu akşam yayınlanacak mı? İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı...


Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda görülen Ertuğrul'un cenazesi izleyicileri heyecanlandırdı, peki Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümünün Ekim ayında başlaması bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON İLK FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
 
Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır?
 
Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?