Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon fragmanı yayınlandı!

14 Ekim 2016 Cuma - 18:03 | Son Güncelleme : 14 10 2016 - 18:08

Diriliş Ertuğrul fenomenleri için beklenen güzel haber geldi. Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda da dopdolu ve heyecanlı olaylar yaşanacak. Diriliş Ertuğrul dizisi 26 Ekim Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak.


 
Ekim ayının ortalarına gelinmesi ve Diriliş Ertuğrul dizisinin hala başlamamış olması kafalarda soru işareti yarattı. Uzun bir bekleyişten sonra ise beklenen haber geldi. Diriliş Ertuğrul 26 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında olacak. Bu tarihten itibaren her hafta Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümlerini izleyebilirsiniz.
 
Tekden Film'in yapımcılığını üstlendiği Diriliş Ertuğrul'un başrol oyunculuğunu Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştığı dizi Çarşamba günleri saat 20:00'de TRT 1'de yayınlanıyor.
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON AÇIKLAMASI
 
Diriliş Ertuğrul dizisi iki yıldır memleketimizde ve dünyanın bir çok ülkesinde büyük bir heyecan ve merakla yakından takip edilmektedir. Ekip olarak gece gündüz bu ilgiye layık olamak için çalışmaktayız. Aynı zamanda dizimizin bu kadar ilgi görmesi bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Zira marifet iltifata tabidir.
 
Diriliş Ertuğrul dizisi her yeni yayın döneminde Kayı boyunun yolculuk hikayesini anlatırken, tarihsel olarak başka diyarlara misafir olmaktadır. Bu da her yıl yeni bir konsept ve yeni bir hazırlık sürecini beraberinde getirmektedir. Bu yıl yaşadığımız darbe süreci bu hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yine eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde yaralanması, çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır.
 
Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayreti nedeniyle bu sezon birkaç hafta gecikmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır.
 
Oyuncular:
 
Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul
Kaan Taşaner – Gündoğdu
Hülya Darcan – Hayme Ana
Esra Bilgiç – Halime
Didem Balçın – Selcan
Burcu Kıratlı – Gökçe
Cengiz Coşkun – Turgut Alp
Cavit Çetin Güner – Doğan Bey
Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek
Osman Soykut – İbn-i Arabi
Fahri Öztezcan – İlyas Fakih
Arda Anarat – Dündar
Burak Temiz – Yiğit Alp
Gökhan Karacık – Derviş
Celal Al – Abdurrahman