Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölümde Turgut ve Aslıhan'a ne olacak?

06 Aralık 2017 Çarşamba - 7:16 | Son Güncelleme : 06 12 2017 - 7:16

Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İzlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul bu akşam Fox ekranında yayınlanacak. Zehirlenen Turgut ve Aslıhan'ın iyileşip iyileşmeyeceği merak konusu oldu. İşte Diriliş Ertuğrul'da yaşanacaklar...


Başrollerinde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanları oldukça heyecanlandırdı. Ares'in hedefi olan Güldüz'e ne olacak? Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.
 
Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?
 
Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?