Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18 Mayıs 2017 Perşembe - 9:23 | Son Güncelleme : 18 05 2017 - 9:23

Diriliş Ertuğrul 88. son bölümüyle dün akşam yayınlandı ve izleyicileri yine ekrana kilitlemeyi başardı. Hemen arkasından Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı merak edildi, peki yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul'da Aliyar'a ne oldu? İşte ayrıntılar...


Reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam nefesler tutularak izlendi. Aliyar'ın ölümü herkesi yasa boğdu. Diriliş Ertuğrul'un 89. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 88. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta bir süredir sessizliğini koruyan Vasilius Nikea’dan gelen büyük orduyla birlikte güç toplamış ve Sultan’ın casusunu yakalayarak Ertuğrul’ları büyük bir tuzağa düşürmüştür. Ertuğrul’lar büyük zayiat vermiş, Aliyar ciddi bir ok darbesi almıştır. Peki Ertuğrul’lar Vasilius’un bu büyük saldırısından kurtulabilecek midir? Aliyar yaşayacak mıdır? 
 
Diğer yandan Halime doğum sancıları içinde kıvranmaktadır. Çocuk ters gelmekte ve ebeler bir türlü doğumu gerçekleştirememektedir. Halime son olarak kendinden geçmiş ve herkes çaresiz kalmıştır.
 
Ebeler var güçleriyle çaba harcamaktadırlar. Peki ebelerin bu çabası netice verecek midir? Halime Sultan kurtulacak mıdır? Bebek yaşayacak mıdır? Diğer yandan Sultan Aleaddin Ebu Mansur adıyla Kayı Obasına gelmiş, incelemelerde bulunmuştur. Peki Sultan Aleaddin’i Konyadan kayı obasına tebdil-i kıyafet getiren sebep nedir? Sultan’ın burada olması ne gibi neticeler doğuracaktır?