Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali fragmanı nefes kesti!-izle

02 Haziran 2016 Perşembe - 9:54 | Son Güncelleme : 02 06 2016 - 9:54

TRT 1 ekranının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali fragmanında neler yaşanacak? Nefes kesen sahneleri ile gündemden düşmeyen Diriliş Ertuğrul 61. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...


TRT 1 ekranının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 61 sezon finali fragmanı yayınlandı. Ekrana gelen her yeni bölüm fragmanı ile büyük yankı uyandıran Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanında heyecan dozu yüksek sahneler izleyenleri ekrana bağlayacak. 

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ, Kemal Tekden'in üstlendiği başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan,  Didem Balçın, Osman Soykut gibi usta isimler yer alıyor. Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanı ile 8 Haziran Çarşamba akşamı 20:45'te TRT 1 ekranında...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 60.Bölümünde Ertuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek’in oyununu bozmuştur. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de izin vermez. Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrılmıştır.   Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetindedir. Diğer yandan Noyan ve Boğaç’ın Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlanır. Noyan ve Boğaç’ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacaktır.
 
 
Obada ise Tuğtekin ve Gökçe’nin yası devam etmektedir. Dodurgalılar Tuğtekin Bey’in yerine gelecek aday için çalışmalara başlamıştır. Artuk ve Akça Bey’in aday olduğu seçim bir hayli sert geçmiştir. Akça Bey Saadetin Köpek’in yardımlarıyla da Dodurgalılar’ın yeni beyi olmuştur. Ertuğrul, Sultan’a gitmeden önce Halime’yi almak için obaya gider. Sungur ise Gündoğdu’nun yardımıyla Yiğit’in peşine düşmüştür. Yiğit’in yerini bulan Sungur Tekin’le, alplar arasında arbede yaşanır. Bu sırada obadan geri dönen Ertuğrul, Noyan’ı öldürür.  Sungur Tekin’in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girer. Ancak yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara almıştır.
 
TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Sungur Tekin’in durumu ne olacaktır? Sungur Tekin yaşayabilecek midir? Ertuğrul, neyle suçlanır? Gündoğdu’nun restine karşı Ertuğrul, hangi hamleyi yapar? Kayılar’ın yeni beyi kim olacak? Kardeşler arasında yaşanan gerilimime Hayme’nin tepkisi ne olacaktır? Ertuğrul’un aldığı büyük karar nedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 60. Bölümde.