Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali bölümünde neler yaşandı?

09 Haziran 2016 Perşembe - 10:14 | Son Güncelleme : 09 06 2016 - 10:51

Trt 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul son yayınlanan sezon finali bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Adına yakışır bir sezon finali yapan Diriliş Ertuğrul dizisi reyting listelerini adeta alt üst etti. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin 61. sezon finali bölümünde yaşananlar...


Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Kaan Taşener'in rol aldığı dizi Diriliş Ertuğrul yayınlanan sezon finali ile adeta izleyicileri büyüledi. Soluk soluğa izlenen Diriliş Ertuğrul sezon finali bölümüyle nefesleri kesti. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Diriliş Ertuğrul sezon finali bölümü...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON YAYINLANAN FRAGMANI

Diriliş ´Ertuğrul´61. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 61. SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 61.Bölümünde Ertuğrul, yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirmiştir. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyonu daha da yükseltir. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorum tutar.  Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un neden olduğunu söyler.
 
 
İki kardeş arasında sert bir tartışma çıkar. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyütmüştür. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkılır. Bu durum bütün iplerin kopmasına neden olmuştur. Nice vakittir Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını ister.  Hayme, oğlunun bu isteğini kabul eder. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planlar. Ancak, Ertuğrul’ da Kayılar’a bey olmak için aday olmuştur. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaparlar. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçilir. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyler. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrılır. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmez. Ayrılık için çalışmalar başlamıştır. 
 
TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Ertuğrul’la, annesinin vedasında neler yaşanacak? Sungur Tekin alp başı olarak Ertuğrul’un alpları da götürmesine izin vermemesine Ertuğrul’un tepkisi ne olacak? Akça Bey’in Ertuğrul’a oynadığı oyun nedir. Göç kervanını nasıl bir tehlike bekliyor. Halime’yi hangi olay yıkar.
 
Diriliş Ertuğrul hayranlarına müjde!
 
Engin Altan Düzyatan açıkladı
 
Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul‘dan ayrılacağı yönündeki iddiaya yanıt verdi.
 
TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, hayranlarına rahatlatan bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu Diriliş Ertuğrul’dan yeni sezonda ayrılacağı yönündeki iddialara cevap verdi.
 
 
“ÖNÜMÜZDEKİ SEZON GÖRÜŞMEK ÜZERE”
 
Son günlerde diziden ayrılacağı yönündeki haberlerle gündem olan Düzyatan, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bu iddiayı yalanladı.
 
Engin Altan Düzyatan, “Yoğun ve mutlu bir sezonun sonuna geldik, önümüzdeki sezon görüşmek üzere. Tüm iyi niyet ve dualarınız için çok teşekkür ederim, yeni sezonu sizler gibi biz (oyuncular) de sabırsızlıkla bekliyoruz” mesajını yayınladı.