Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölümde yaşananlar...

08 Mart 2018 Perşembe - 7:44 | Son Güncelleme : 08 03 2018 - 7:44

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde Emir Saadettin amacına ulaşabildi mi? Son bölümün hemen ardından merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 110. bölüm fragmanı da yayınlandı.


Diriliş Ertuğrul dün akşam yine izleyicileri ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul'un 110. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Sultan Aleaddin'in mühürlediği son fermanda ne yazıyor? İşte merak edilen gelişmeler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 109. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.
 
Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?
 
Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?
 
Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?