Gazetevatan.com » Yazarlar » Burçlarla 2012’ye devam...

Burçlarla 2012’ye devam...

27 Aralık 2011 Salı


Size gerçekleri, yalnızca gerçekleri anlatmaya devam ediyorum.

Alınmaca, kırılmaca yok.

Neyse, o!

Ne demişler? Burçlara inanma, burçsuz da kalma!

Eveeet, kalan burçların 2012 halleri burada...

***


TERAZİ BURCU: Saf mısın, akıllı mısın anlamadım da, herkese mavi boncuk dağıtarak bir yere varamayacağını 2012’de anlayacaksın.

Senin için çok zor ama 2012’de karar vermek zorunda kalacaksın.

Yoksa dengesizlikten karaktersizlik boyutuna geçebilirsin.

AKREP BURCU: Artık bu başına buyrukluğun, kıskançlığın kabak tadı verdi, bilesin. Çok beğendiğin sezgilerine de güvenme çünkü artık konjonktür farklı. İnsanlar, düşünceler eskisi gibi değil. Sezgi mezgi hikâye yani! 2012’de o gerçekten büyük aklını abuk sabuk karıştırıcılıklara harcamazsan, hem keyiflenir hem keyiflendirirsin.

YAY BURCU: Abartma! Abartıp kendini de bizi de germe! Böyle kendi kendine kurup sinsi sinsi huzursuzluklar yaratıyorsun falan. Ne gerek var? 2012’de şanslı olacaksın ama hemen kıçın kalkmasın.

OĞLAK BURCU: Bırak biraz kendini... Relax! Bak Maya takvimi falan belki de son yılımız! Belki de toprakla dolacağız! Heh hee... 2012’de kıy parana, çık bir seyahate... Rahatlarsan rahatlatırsın da...

KOVA BURCU: Sen bu dünyadaki görevini, hakkını aradığın ve aldığın gün tamamlayacaksın, biliyorsun değil mi? Zekânı ve yaratıcılığını yine şansa bırakmazsan 2012’de uçarsın, uçarsın!

BALIK BURCU: E, yeter artık! 2012’ye elini yüzünü yıkayarak gir ve kendine gel! Hatta tam 00.00’da herkes birbirini öperken sen git bi duş al ve gerçeklere dön! Hayır, en azından neyi düşündüğünü, ne istediğini bil! Hayalindeki felaketlerin veya olağanüstü güzelliklerin aslında gerçekten hayal olduğunu anla. Hani kendini çok akıllı sanıyorsun ya, tamam akıllısın ama başkaları da akıllı...