Demirören Medya 'evde' buluşturuyor

DHA |  22 Mart 2020 Pazar - 14:36 | Son Güncelleme : 22 03 2020 - 14:36

Demirören Medya tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek 'evde kal' çağrısı yapıyor. #EvdeKal#MüzikleKal projesiyle her gün sürpriz bir sanatçı evden verdiği konserle tüm Türkiyeye farklı bir deneyim yaşatacak.


Türkiyenin koronavirüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya özel bir projeye başlıyor. Evde olmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlatılan #EvdeKal#MüzikleKal projesiyle sürpriz sanatçılar en sevilen şarkılarını evlerinden yaptıkları canlı yayınlarla seslendirecek.
 
İLK KONSER FERHAT GÖÇER'DEN
Projeye destek veren ilk sanatçı 23 Marttaki canlı yayınıyla Ferhat Göçer olacak. Kendisi de aynı zamanda hekim olan Ferhat Göçer saat 21.05'te en sevilen şarkılarını ev ortamında eş zamanlı olarak youtube, instagram ve twitter hesapları üzerinden sevenleriyle paylaşacak. Bir sonraki konserin kimin olacağı ise Ferhat Göçerin verdiği mini konser sonrasında açıklanacak. Ünlü müzisyen başlatacağı challenge (meydan okuma) ile bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarından birini desteğe davet edecek.
'#EvdeKal#MüzikleKal' projesine Demirören Medyanın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.