Deli Gönül 3. bölümünde Fatmanur ile Ahmet evlenecek mi?

17 Temmuz 2017 Pazartesi - 15:07 | Son Güncelleme : 17 07 2017 - 15:07

Deli Gönül 3. bölüm fragmanları yayınlandı. Fox TV'de yeni başlayan dizi Deli Gönül'de Fatmanur'un Ahmet ile evlenip evlenmeyeceği merak konusu oldu. Diğer yandan Kadir kızını alabilecek mi? Deli Gönül bu akşam...


Sevilen dizi Deli Gönül Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Deli Gönül'ün 3. yeni bölümünde Fatmanur evlenip evlenmeyeceği merak edilirken diğer yandan Kadir ile karşılaşıp karşılaşmayacağı da merakla bekleniyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanları...

DELİ GÖNÜL 3. BÖLÜM FRAGMANI

Kadir, Türkan ile evlenerek Şükran’ı alabilmek için büyük bir adım atmış olur. Fakat Şükran’ı geri almak o kadar kolay görünmemektedir. 
 
Diğer yanda Kadir, Fatmanur’un ölmüş olduğunu kabul etmesi gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalacak. Onun Fatmanur’a duyduğu özlemle yaptıkları, Hayri için tehlike çanlarının çalmasını sağlayacak.

 

DELİ GÖNÜL 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Planının bozulasından korkan Hayri, Fatmanur’un evlilik sürecini hızlandıracak; Fatmanur, Ahmet ile aldığı evlenme kararının hızla uygulanması karşısında, adeta ailesinin ona çizdiği kadere doğru yol alacak.

 

Ahmet ise annesini Fatmanur’un ailesine tanıtmak ile ilgili sıkıntı yaşayacak. Bu durumun üzerinde yarattığı gerginlik, Ahmet’in yine en yakınlarını incitmesi ile son bulacak.

DELİ GÖNÜL 3. BÖLÜM 3. FRAGMANI