Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim değerlendirme toplantısı

DHA/AA |  20 Nisan 2019 Cumartesi - 23:37 | Son Güncelleme : 20 04 2019 - 23:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurmaylarıyla birlikte AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda seçim değerlendirme toplantısı yaptı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öğle saatlerinde geldiği AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan saat 22.30 sıralarında ayrıldı. 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutundan çıkarak, saat 14.30 sıralarında Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı'na geldi. Burada Erdoğan'ı burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Binali Yıldırım,  Mehmet Özhaseki, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile ilçe belediye başkanları karşıladı. 
 
8 SAAT SÜRDÜ
 
Erdoğan, basına kapalı olarak, İstanbul Büyükşehir Belediye meclis üyeleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla toplantı gerçekleştirdi. Toplantı yaklaşık 8 saat sürdü. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisini bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çekildi. Erdoğan ardından Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutuna geri döndü.
 
VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ 
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığından ayrılmadan önce  burada kendisini bekleyen ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların yanına  gitti.
 
Erdoğan, bazı vatandaşlarla fotoğraf çektirirken bazılarının da  sorunlarını dinleyerek not aldı. Çocuğunun eğitimiyle ilgili sorun yaşadığını  ifade eden bir vatandaşın talebinin karşılanması için de talimat veren Erdoğan,  daha sonra buradan ayrıldı.
 

ETİKETLER