Çukur 2. sezon 3. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı!

25 Eylül 2018 Salı - 10:23 | Son Güncelleme : 25 09 2018 - 10:23

Çukur dizisinin yeni sezonu fenomenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan Çukur dizisinin hemen sonrasında yeni bölümden ilk sahne de yayınlandı. Çukur'da Yamaç ile Cumali Kosavalı'nın karşı karşıya gelmesi heyecan yarattı.


Çukur yayınlanan son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Konusu ve oyuncularıyla izlenme rekorları kıran Çukur dizisinde büyük kapışma sürüyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Karakuzular ile Koçovalılar arasındaki savaş gittikçe alevlenecek!
 
Karakuzular, Çukur’da hakimiyetlerinin tadını çıkarırken beklenmedik anda Cumali’nin hapisten kaçıp mahalleye gelmesi tüm dengeleri değiştirecek. İntikam yemini eden Cumali, yıllar sonra kardeşi Yamaç ile yüzleşecek ve Karakuzular’a karşı hiç vakit kaybetmeden harekete geçecek. 
 
Karakuzular’la yaşadığı olayın şokunu üstünden atamayan Yamaç da ailesini ve Çukur’u eskisi gibi toparlayabilmek için bu büyük mücadeleye katılacak. Vartolu’nun da oyuna dahil olmasıyla işin rengi değişecek. Nefeslerin tutulacağı bölümde Çukur’un tam kalbinde beliren Karakuzular’ın gizemli adamı Ersoy’un mahalleliye söyleyecekleri büyük bir merakla beklenecek. Sena, Vartolu’nun itirafını sindirmeye çalışırken; Karakuzular ile Koçovalılar arasındaki savaş gittikçe alevlenecek.