Çukur 10. yeni bölüm neden yayınlanmadı?

01 Ocak 2018 Pazartesi - 14:20 | Son Güncelleme : 02 01 2018 - 14:45

Çukur 10. yeni bölüm fragmanları yayınlandı ve oldukça heyecan yarattı. Pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Çukur, bugün ekrana gelmeyecek. Yılbaşı tatilinden dolayı 8 Ocak Pazartesi Show TV'de yayınlanacak.


Çukur 10. yeni bölüm fragmanları izleyicileri heyecanda bıraktı. Yılbaşından dolayı bir hafta ertelenen sevilen dizi Çukur 8 Ocak'ta ekrana gelecek. İşte Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanları ve yaşanacakların özeti...

ÇUKUR 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur’un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Çukur'un 9. Bölümünde; Yamaç, hayatının en zorlu sınavını verecektir. Bir yanda babası İdris, diğer yanda sevdiği kadın Sena büyük tehlike altındadır. Yamaç’ın bu olaya karşı tepkisi başta Serdar olmak üzere herkesi şaşırtacaktır. Sena’yı kaçıran Selim, iyice köşeye sıkışacaktır. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kaçmaya çalışır. Nefeslerin tutulacağı bu anda Celasun’un planı hiç tahmin etmedikleri birinin zarar görmesine sebep olur. Bu sırada Yamaç’ın dişli olduğunu gören Serdar ise adamlarına Çukur’a saldırmalarını söyler. Hedefte İdris’in evi de vardır. Serdar’ın pes etmeyeceğini anlayan Yamaç, harekete geçer.