Çocuklar Duymasın 47. yeni bölümde Havuç gözaltına alınıyor!

05 Eylül 2018 Çarşamba - 11:59 | Son Güncelleme : 05 09 2018 - 11:59

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle bu akşam Kanal D'de olacak. Severek izlenen dizi Çocuklar Duymasın yeni sezonuna geçtiğimiz hafta başlamıştı. Çocuklar Duymasın'da bu hafta Havuç'un gözaltına alınması Meltem ve Haluk'a zor anlar yaşatacak.


Çocuklar Duymasın 47. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek. Yeni sezonda da bomba gibi gelişmeleriyle dikkat çeken Çocuklar Duymasın dizisinde neler yaşanacak? İşte fragman ve özet...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Havuç’un müstakbel eşi Simay’ın ailesiyle tanışan Haluk ve Meltem, Karadenizli dünürleriyle yemek yerken beklenmedik bir olay yaşanır. Tam Simay’ın babası Rıza, kızı Simay’ın Havuç’la ilişkisine onay vermişken, aileler anlaşmışken polisler gelir ve Havuç’u göz altına alır. İki aile de bu olayla sarsılır. Havuç ve Simay’ı çok zor günler beklemektedir. Oğullarının peşinden karakola giden Haluk ve Meltem, orada aldıkları haberle bir kez daha yıkılır.
 
Arda’nın kötü iftirasıyla tutuklanan Havuç aklanabilecek midir? Gerçekler ortaya ne zaman çıkacaktır? Haluk ve Meltem’in bundan sonra ne yapacakları büyük merak konusudur.