Çocuklar Duymasın 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

26 Şubat 2018 Pazartesi - 7:10 | Son Güncelleme : 26 02 2018 - 7:10

Çocuklar Duymasın 29. son bölümüyle dün akşam yine heyecan yarattı. Çocuklar Duymasın'da Tutku'nun inanılmaz değişimi izleyenleri şoke etti. Son bölümün hemen ardından Çocuklar Duymasın 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.


Çocuklar Duymasın Pazar akşamları Kanal D'de yayınlanıyor. Çocuklar Duymasın dizisinin dün akşamki bölümünde Tutku, Havuç'un kız arkadaşı olarak Haluk ve Meltem ile tanışmaya gelmeyi planlıyor. Bu heyecanlı karşılaşmada neler yaşanacağı merak konusu... İşte Çocuklar Duymasın yeni fragmanı...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇOCUKLAR DUYMASIN 29. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir süredir kendisinden haber alınamayan Havuç’a sonunda ulaşılır. Havuç bu süreçte, internetten tanıştığı bir kız arkadaşıyla vakit geçirmekte olduğu için kimseye haber vermemiştir. Taş Fırın Haluk küplere biner, Havuç’u eve çağırır. Kızın kim olduğu büyük bir merak konusuyken, Havuç babasının elinden zor kurtulacaktır.

 

Müsteşar Kemal, Havuç’un daha sorumluluk sahibi bir erkek olması için evlenmesi gerektiğini düşünür. Bunun için Havuç’un yeni arkadaşı bu esrarengiz kızla tanışmak ister. Kemal herkesi organize eder ve Havuç’a arkadaşını eve getirmesini söyler. Herkes merakla kızın gelmesini beklerken, Tutku ailenin mutluluğunu bozmak için kötü planlar peşindedir.