• Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Çılgın Sayısal Loto devreden ikramiyesi ile rekora koşuyor! 50 milyon 807 bin 207 TL bu akşam sahibini buluyor

Çılgın Sayısal Loto devreden ikramiyesi ile rekora koşuyor! 50 milyon 807 bin 207 TL bu akşam sahibini buluyor

08 Ağustos 2020 Cumartesi - 19:15 | Son Güncelleme : 08 08 2020 - 19:15

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Devreden Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi rekora koşuyor. 50 milyon 807 bin 207 TL olan rekor ikramiye için çekiliş bu akşam saat 21.30'da yapılacak. Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılmak için kullanıcılar online olarak millipiyangoonline.com'dan kupon doldurabiliyor.


Milli Piyano'da bu akşam Çılgın Sayısal Loto heyecanı var... Sisal Şans’ın son çekilişini 5 Ağustos Çarşamba 21:30’da gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto, 50 milyon 807 bin 207 TL devretmişti. Çılgın Sayısal Loto’nun yeni çekilişi bu akşam saat 21:30’da yapılacak.
 
Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere artık haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor.
 
Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?
1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.
 
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!
Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.
 
Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.
 
Çılgın Sayısal Loto online platformda
Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde artık online olarak da oynanabiliyor. Haftanın 3 günü çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto için saat 21.00'e kadar kupon yapılabiliyor.