Cemil Yener Gökbudak rüzgarı!

İHA |  15 Aralık 2017 Cuma - 11:04 | Son Güncelleme : 15 12 2017 - 11:04

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Gülsin Onay Piyano Günleri kapsamında genç yetenek Cemil Yener Gökbudak, Süleymanpaşalı sanatseverler ile buluştu.


Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın eşi Belgin Eşkinat ve etkinliğe adını veren dünyaca ünlü piyano sanatçısı Gülsin Onay’ın da takip ettiği gecede Cemil Yener Gökbudak performansı ile göz doldurdu.
 
Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konser Salonu’nda gerçekleşen gecede Gökbudak, yaklaşık 2 saat boyunca Bach, Beethoven, Schumann, Prokofiev ve kendi eserlerini seslendirdi. Gecenin sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, genç yeteneğe teşekkür edip çiçek takdim etti. Gökbudak ise Gülsin Onay ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile ekibine teşekkür etti.
 
Yurt içinde çeşitli iller, üniversiteler ve elçiliklerde verdiği resitallerin yanı sıra Rusya, Fransa, Portekiz, Hollanda, İtalya, Ukrayna ve Bulgaristan'da düzenlenen etkinliklerde de resitaller veren Yener Gökbudak, Süleymanpaşalı sanatseverlerin karşısında olmak ve sanatını icra etmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.