Cem Yılmaz'ın yaptığı paylaşım olay yarattı

08 Eylül 2018 Cumartesi - 22:24 | Son Güncelleme : 09 09 2018 - 18:04

Komedyen Cem Yılmaz'ın çalışma odasından paylaştığı bir fotoğraftaki detay olay yarattı. Yılmaz, fotoğrafın gündeme gelmesiyle birlikte paylaşımını sildi.


Cem Yılmaz, sunucu Defne Samyeli ile doludizgin bir aşk yaşıyor.
 
Defne Samyeli ile aşk dolu fotoğraflarını Instagram'da paylaşan Cem Yılmaz, yeni projesi Karakomik Filmler'in perde arkasını da takipçilerine sunmaktan geri durmuyor.
 
ÇIPLAK KADIN SİLÜETİ!
 
Ancak Cem Yılmaz'ın 21 Temmuz'da yaptığı paylaşımındaki detay takipçilerini şaşırttı.
 
Çalışma odasında çektiği bir fotoğrafı 'Gayet çalışkanım' ifadesiyle paylaşan Cem Yılmaz'ın masasındaki çıplak bir kadının yansıması takipçilerinin gözünden kaçmadı.
 
 
TABLO MU, ÇIPLAK KADIN MI?
 
Bilgisayarın hemen arkasındaki yansımayı fark eden kimi takipçiler çıplak kadın silüetinin bir tablo olduğunu, kimi takipçileri ise bir heykel olduğunu iddia etti.
 
Cem Yılmaz'ın resim sanatına olan düşkünlüğü biliniyor. Evinde ünlü ressamlara ait çok sayıda tablo var. Fotoğrafa yansıyan görüntünün de bu tablolardan biri olduğu öne sürülüyor.
 
 
Cem Yılmaz'ın resim sanatına olan düşkünlüğü biliniyor. Evinde ünlü ressamlara ait çok sayıda eser var. Cem Yılmaz’ın takipçileri arasında tartışmaya neden olan çıplak kadın silüeti aslında bir heykele ait. Cem Yılmaz’ın 2017 yılında yaptığı bir paylaşımda da sağda çıplak kadın heykeli gözüküyor.
 
 
PAYLAŞIMI SİLDİ
 
Komedyen, fotoğrafın gündeme gelmesinden bir süre sonra paylaşımını kaldırdı.
 
 

ETİKETLER