Cem Yılmaz'dan 'Erşan Kuneri' bombası

15 Ocak 2020 Çarşamba - 11:34 | Son Güncelleme : 15 01 2020 - 11:34

Usta komedyen Cem Yılmaz, 'G.O.R.A' ve 'Arif V 216' filmlerinin sevilen karakteri 'Erşan Kuneri' hakkında flaş bir açıklamada bulundu.


'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri ile gişede aradığını bulamayan Cem Yılmaz, yeni bombasını Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalında açıkladı.
 
Kendisine birçok kişinin "Neden Erşan Kuneri'yi film yapmıyorsun?" sorusunu yönelttiğini belirten komedyen, hayranlarının beklediği açıklamayı yaptı.
 
Erşan Kuneri, porno film yapımcısı bir karakter. Cem Yılmaz, bu karakterin seks filmleri dönemine denk geldiğini hatırlattı.
 
Ünlü komedyen, “G.O.R.A. filminde, ‘Türkiye’de neden bilim kurgu çekilmiyor’a ait bir skeçte bir kahramandı. Komik bir karakter. Bir niyetim var, Erşan Kuneri ile ilgili bir şey yapma niyeti" dedi.
 
 
"Sinema filmi yapmakla ilgili çekincem belki haklı bir şeye dokunuyor. Çünkü, dil, muhataplar, filmin +18 yemesi meselesi ile uğraşmamak için başka bir platforma yapmayı planlıyorum, bir dizisini."
 
2020 yılının ilk dizi bombasını patlatan Cem Yılmaz, "Bir dizi yapmayı düşünüyorum Erşan Kuneri hayatı ve eserleri diye" dedi.
 
Usta komedyen, izleyicilerinin çok sevdiği 'Erşen Kuneri' karakterine, 2018 yapımı 'Arif V 216' filminde de yer vermişti.