Cem savaşmaktan korkmaz

31 Mayıs 2018 Perşembe - 2:30 | Son Güncelleme : 31 05 2018 - 2:30

Son dönemde çalıştırdığı Cem Yılmaz, Ozan Güven, Soner Sarıkabadayı gibi isimlerle fitness camiasında sıkça adından söz ettiren Sami Hamidi, Men’s Fitness dergisine kapak oldu. Hamidi’ye Cem Yılmaz da eşlik etti. Hamidi, “Cem Yılmaz iradesi en kuvvetli, asla pes etmeyen ender danışanlarımdan biri” dedi


Kendinizden biraz bahsedebilir misiniz?
 
1990 yılında Lefkoşa’da doğdum. Dört yaşında taekwondo ile spor hayatıma başladım. Şu an, Kuzey Kıbrıs ve İstanbul’da, kurmuş olduğum SH PERSONAL COACHING danışmanlık sistemiyle yaşam koçluğu, fitness, beslenme ve kişisel koçluk hizmeti vermekteyim. 
 
Cem Yılmaz nasıl bir öğrenci? 
 
Cem Yılmaz kişisel antrenörlük kariyerimde çalışmış olduğum en istikrarlı, iradesi en kuvvetli, asla pes etmeyen, sonuç için mücadele vermekten ve savaşmaktan korkmayan ender danışanlarımdan biridir. Onun gibi biriyle çalışma fırsatını yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Onun bu şekilde bir sonuç almasına şaşırıp bana “Nasıl olur!” diyenlere de hep şunu söylerim: “Bu kadar hırslı ve çalışkan bir kişi olmasa neden bütün Türkiye onu tanısın ki...”
 
Form tutmak zor değildi
 
Cem Bey, Sami nasıl bir hoca?
 
Disiplinli, hayal satmıyor, dürüst, çalışkan bir hoca. Sosyal yanı da kuvvetli. Esprili. Antrenmanlar çok neşeli geçer! 
 
Siz Sami ile çalışmaya başladıktan sonra hem zayıfladınız hem de vücudunuz forma girdi, hedefiniz nedir?
 
Film yazarken farkında olmadan çok sağlıksız besleniyoruz. Son dönemeçte bu limitte bir kilo oldu, artık o kiloya dönmeme üzerine çalışıyoruz... Samimi söylüyorum, sanılanın aksine çok zor bir şey değil. Evet, kolay değil ama çok zor hiç değil.
 
Altı ay önceki Cem Yılmaz ile bugünkü Cem Yılmaz’ı karşılaştırır mısınız?
 
Daha sağlıklıyım. Biraz daha hareketli oluyorsunuz ve mutlu tabii.
 

ETİKETLER